Fraters van Tilburg die in het fraterhuis aan de Visser in Deurne woonden: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(9 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 74: | Regel 74: | ||
|[[Jacobus Cornelis van Bussel (1894-1973)|Bussel, Jacobus Cornelis van]] ||Laurens||1944||1958 | |[[Jacobus Cornelis van Bussel (1894-1973)|Bussel, Jacobus Cornelis van]] ||Laurens||1944||1958 | ||
|- | |- | ||
|[[Petrus Franciscus Carpay (1919)|Carpay, Petrus Franciscus]]||Burchardus||1959||1966 | |[[Petrus Franciscus Carpay (1919-2015)|Carpay, Petrus Franciscus]]||Burchardus||1959||1966 | ||
|- | |- | ||
|[[Henricus Theodorus Joannes van Casteren (1892-1969)|Casteren, Henricus Theodorus Joannes van]]||Silvester||1915||1916 | |[[Henricus Theodorus Joannes van Casteren (1892-1969)|Casteren, Henricus Theodorus Joannes van]]||Silvester||1915||1916 | ||
Regel 80: | Regel 80: | ||
|[[Arnoldus Joannes Leonardus Ceelen (1894-1974)|Ceelen, Arnoldus Joannes Leonardus]]||Adelbert||1913||1914 | |[[Arnoldus Joannes Leonardus Ceelen (1894-1974)|Ceelen, Arnoldus Joannes Leonardus]]||Adelbert||1913||1914 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Antonius Clement (1916-2001)|Clement, Johannes Antonius]]||Manfred||1969||1987 | |[[Johannes Antonius Clement (1916-2001)|Clement, Johannes Antonius]]||Manfred||1969||1987 | ||
|- | |- | ||
|[[ Simon Jannes Petrus Clijssen (1924) |Clijssen, Simon Jannes Petrus]]||Landoald||1968||1969 | |[[ Simon Jannes Petrus Clijssen (1924) |Clijssen, Simon Jannes Petrus]]||Landoald||1968||1969 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Hendrikus Coopmans (1923-2010)|Coopmans, Johannes Hendrikus]]||Desiderius||1946||1952 | |||
|- | |||
|[[Adrianus Godefridus Antonius Maria Copal (1922-1998)|Copal, Adrianus Godefridus Antonius Maria]]||Randoald||1958||1960 | |[[Adrianus Godefridus Antonius Maria Copal (1922-1998)|Copal, Adrianus Godefridus Antonius Maria]]||Randoald||1958||1960 | ||
|- | |- | ||
|[[Wilhelmus Johannes Coppens (1900-1968)|Coppens, Wilhelmus Johannes]]||Justinus||1936||1968 | |[[Wilhelmus Johannes Coppens (1900-1968)|Coppens, Wilhelmus Johannes]]||Justinus||1936||1968 | ||
Regel 158: | Regel 156: | ||
|[[Henrikus van der Heijden (1846-1923)|Heijden, Henrikus van der]]||Vitalis||1897||1900 | |[[Henrikus van der Heijden (1846-1923)|Heijden, Henrikus van der]]||Vitalis||1897||1900 | ||
|- | |- | ||
|[[Cornelis Johannes Petrus van den Heijkant (1912)|Heijkant, Cornelis Johannes Petrus van den]]||Govardus||1933||1933 | |[[Cornelis Johannes Petrus van den Heijkant (1912-1996)|Heijkant, Cornelis Johannes Petrus van den]]||Govardus||1933||1933 | ||
|- | |- | ||
|[[Hendrikus Martinus Hendriks (1890-1978)|Hendriks, Hendrikus Martinus]]||Lamberto||1912||1913 | |[[Hendrikus Martinus Hendriks (1890-1978)|Hendriks, Hendrikus Martinus]]||Lamberto||1912||1913 | ||
Regel 166: | Regel 164: | ||
|[[Joannes Hermans (1903-1965)|Hermans, Joannes]]||Henrico||1958||1965 | |[[Joannes Hermans (1903-1965)|Hermans, Joannes]]||Henrico||1958||1965 | ||
|- | |- | ||
|[[Wilhelmus Franciscus van Hest (1883)|Hest van, Wilhelmus Franciscus]]||Hungerus||1909||1910 | |[[Wilhelmus Franciscus van Hest (1883-1963)|Hest van, Wilhelmus Franciscus]]||Hungerus||1909||1910 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Wilhelmus Josephus van Hest (1922-1999)|Hest van, Johannes Wilhelmus Josephus]]||Hungero (Jan)||1970||1973 | |[[Johannes Wilhelmus Josephus van Hest (1922-1999)|Hest van, Johannes Wilhelmus Josephus]]||Hungero (Jan)||1970||1973 | ||
Regel 176: | Regel 174: | ||
|[[Meinardus Antonius Hoogendijk (1947)|Hoogendijk, Meinardus Antonius]]||Meinardo||1970||1974 | |[[Meinardus Antonius Hoogendijk (1947)|Hoogendijk, Meinardus Antonius]]||Meinardo||1970||1974 | ||
|- | |- | ||
|[[Franciscus Josephus Paulus van Horrik (1914)|Horrik, Franciscus Josephus Paulus van]]||Luigi||1939||1940 | |[[Franciscus Josephus Paulus van Horrik (1914-1994)|Horrik, Franciscus Josephus Paulus van]]||Luigi||1939||1940 | ||
|- | |- | ||
|[[ Petrus Lambertus Josephus van den Houdt (1848-1926)|Houdt, Petrus Lambertus Josephus van den]]||Ludovicus||1904||1908 | |[[ Petrus Lambertus Josephus van den Houdt (1848-1926)|Houdt, Petrus Lambertus Josephus van den]]||Ludovicus||1904||1908 | ||
Regel 212: | Regel 210: | ||
|[[Johannis Franciscus Klunder (1871-1940)|Klunder, Johannis Franciscus]]||Cesarius||1912||1918 | |[[Johannis Franciscus Klunder (1871-1940)|Klunder, Johannis Franciscus]]||Cesarius||1912||1918 | ||
|- | |- | ||
|[[Leonardus Cornelius Marinus Kock (1914-1986)|Kock, Leonardus Cornelius Marinus]]||Prudens||1946||1947 | |[[Leonardus Cornelius Marinus de Kock (1914-1986)|Kock, Leonardus Cornelius Marinus de]]||Prudens||1946||1947 | ||
|- | |- | ||
|[[Bartholomeus Koeleman (1881-1949)|Koeleman, Bartholomeus]]||Edesius||1913||1915 | |[[Bartholomeus Koeleman (1881-1949)|Koeleman, Bartholomeus]]||Edesius||1913||1915 | ||
Regel 275: | Regel 273: | ||
|[[Johannes van Nunen (1855-1921)|Nunen Johannes van]]||Hugo||1916||1917 | |[[Johannes van Nunen (1855-1921)|Nunen Johannes van]]||Hugo||1916||1917 | ||
|- | |- | ||
|[[ Antonius Marinus | |[[ Antonius Marinus Nuijen (1922-2002)|Nuijen, Antonius Marinus]]||Hugolinus||1946||1947 | ||
|- | |- | ||
|[[Joannes Antonius Cornelius Obbens (1881-1912)|Obbens, Joannes Antonius Cornelius]]||Ernestus||1901||1907 | |[[Joannes Antonius Cornelius Obbens (1881-1912)|Obbens, Joannes Antonius Cornelius]]||Ernestus||1901||1907 | ||
Regel 321: | Regel 319: | ||
|[[Theodorus Wilhelmus Robben (1896-1951)|Robben, Theodorus Wilhelmus]]||Adelardus||1921||1923 | |[[Theodorus Wilhelmus Robben (1896-1951)|Robben, Theodorus Wilhelmus]]||Adelardus||1921||1923 | ||
|- | |- | ||
|[[Hendrik van Roessel (1865)|Roessel, Hendrik van]]||Ivo||1897||1898 | |[[Hendrik van Roessel (1865-1923)|Roessel, Hendrik van]]||Ivo||1897||1898 | ||
|- | |- | ||
|[[Petrus Johannes Rombouts (1904-1953)|Rombouts, Petrus Johannes]]||Theodulf||1945||1951 | |[[Petrus Johannes Rombouts (1904-1953)|Rombouts, Petrus Johannes]]||Theodulf||1945||1951 | ||
Regel 335: | Regel 333: | ||
|[[Joannes Hiëronymus van Roosmalen (1941-2000)|Roosmalen, Joannes Hiëronymus van]]||Geraldus, Johan (Jo)||1967||1970 | |[[Joannes Hiëronymus van Roosmalen (1941-2000)|Roosmalen, Joannes Hiëronymus van]]||Geraldus, Johan (Jo)||1967||1970 | ||
|- | |- | ||
|[[Marinus Wilhelmus Cornelis Santegoets (1911)|Santegoets, Marinus Wilhelmus Cornelis]]||Wilhelminus||1934||1935 | |[[Marinus Wilhelmus Cornelis Santegoets (1911-1970)|Santegoets, Marinus Wilhelmus Cornelis]]||Wilhelminus||1934||1935 | ||
|- | |- | ||
|[[Adrianus Alphonsus Ludovicus van Santvoort (1886-1947)|Santvoort, Adrianus Alphonsus Ludovicus van]]||Ansbertus||1915||1916 | |[[Adrianus Alphonsus Ludovicus van Santvoort (1886-1947)|Santvoort, Adrianus Alphonsus Ludovicus van]]||Ansbertus||1915||1916 | ||
Regel 377: | Regel 375: | ||
|[[Christiaan Tuijtelaars (1865-1928)|Tuijtelaars, Christiaan]]||Genesius||1918||1920 | |[[Christiaan Tuijtelaars (1865-1928)|Tuijtelaars, Christiaan]]||Genesius||1918||1920 | ||
|- | |- | ||
|[[ Leo Victor Vader (1929)|Vader, Leo Victor]]||Liberto||1949||1950 | |[[ Leo Victor Vader (1929-2015)|Vader, Leo Victor]]||Liberto||1949||1950 | ||
|- | |- | ||
|[[Antonius Maria de Veer (1917-1970)|Veer, Antonius Maria de]]||Ansbert||1958||1963 | |[[Antonius Maria de Veer (1917-1970)|Veer, Antonius Maria de]]||Ansbert||1958||1963 | ||
Regel 449: | Regel 447: | ||
|[[Andries van de Wiel (1865-1931)|Wiel, Andries van de]]||Marcianus||1910||1910 | |[[Andries van de Wiel (1865-1931)|Wiel, Andries van de]]||Marcianus||1910||1910 | ||
|- | |- | ||
|[[Henricus Theodoris Johannes van | |[[Henricus Theodoris Johannes van den Wildenberg (1912-1995)|Wildenberg, van den Henricus Theodoris Johannes]]||Lidwinus||1958||1963 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Cornelis Willems (1864-1930)|Willems, Johannes Cornelis]]||Silverius||1909||1910 | |[[Johannes Cornelis Willems (1864-1930)|Willems, Johannes Cornelis]]||Silverius||1909||1910 | ||
Regel 455: | Regel 453: | ||
|Willems, Johannes Cornelis||Silverius||1917||1921 | |Willems, Johannes Cornelis||Silverius||1917||1921 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Josephus Antonius de Wit (1908)|Wit, Johannes Josephus Antonius de]]||Leonis||1928||1931 | |[[Johannes Josephus Antonius de Wit (1908-1978)|Wit, Johannes Josephus Antonius de]]||Leonis||1928||1931 | ||
|- | |- | ||
|[[ Ludovicus Joannes-Baptist Maria Witters (1918-2005)|Witters, Ludovicus Joannes-Baptist Maria]]||Cyriel ||1941||1946 | |[[ Ludovicus Joannes-Baptist Maria Witters (1918-2005)|Witters, Ludovicus Joannes-Baptist Maria]]||Cyriel ||1941||1946 |
Versie van 6 jan 2016 10:38
De Congregatie van Onze Lieve Vrouw, Moeder van Barmhartigheid, in het Latijn: Congregatio Fratrum Beatae Mariae Virginis Matris Misericordiae, of korter: Congregatio Matris Misericordiae, afkorting C.M.M.), is beter bekend als Fraters van Tilburg. De broedercongregatie verzorgde in Deurne van 1896 tot 1987 het katholiek onderwijs aan de lagere jongensschool en sinds 1921 ook aan de Sint-Henricus jongens Ulo. Met name de lagere jongensschool werd in de volksmond ook vaak aangeduid met Fraterschool.
Overzicht
Hieronder een overzicht van de Fraters van Tilburg die in het fraterhuis aan de Visser in Deurne woonden. (Door op de zandloper te klikken kunt u op betreffende kolom sorteren):
Bron
De gegevens in dit overzicht zijn letterlijk overgenomen uit de persoonsdossiers die zijn aangemaakt door de Fraters van Tilburg. Wil van Deursen[2] heeft in oktober 2013 het archief van de Fraters van Tilburg een paar keer bezocht en het bestaande overzicht aangevuld.
In een aantal gevallen wijken de gebruikte doopnamen in de persoonsdossiers echter af van de officiële geboorteregisters en die zijn in dat geval gecorrigeerd.
Referenties
|