Volkstelling van 1829: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 153: | Regel 153: | ||
|68||[[Haageind]]||63||8||[[Sijmon Noe (1756-1839)|Nooijen, Simon]]||73||landbouwer||17 | |68||[[Haageind]]||63||8||[[Sijmon Noe (1756-1839)|Nooijen, Simon]]||73||landbouwer||17 | ||
|- | |- | ||
|69||Haageind||64||9||[[Adam Hommen (1793)|Hommen, Adam]]||36 | |69||Haageind||64||9||[[Adam Hommen (1793)|Hommen, Adam]]||36||fabrikant||17 | ||
|- | |- | ||
|70||Haageind||64a||5||[[Johan Schmitz (circa 1798-1838)|Schmitz, Johan]]||30||fabrikant||18 | |70||Haageind||64a||5||[[Johan Schmitz (circa 1798-1838)|Schmitz, Johan]]||30||fabrikant||18 | ||
Regel 183: | Regel 183: | ||
|83||Haageind||77||4||[[Wilhelmus Toro (1762-1845)|Thoro, Willem]]||66||landbouwer||21 | |83||Haageind||77||4||[[Wilhelmus Toro (1762-1845)|Thoro, Willem]]||66||landbouwer||21 | ||
|- | |- | ||
|84||Haageind||78||1||[[Jan | |84||Haageind||78||1||[[Joannes van de Braeck (1726-1803)|Elbers, Maria]]||74||spinster||21 | ||
|- | |||
|85||Haageind||79||4||[[Wilhelmus Bertrams (1766-1842)|Bertrams,Willem]]||62||llandbouwer||21 | |||
|- | |||
|86||Haageind||80||8||[[Theodorus Jacobs (1778-1838)|Jacobs, Theodorus]]||52||landbouwer||22 | |||
|- | |||
|87||Haageind||80a||1||[[Franciscus Bartholomeus Donckers (1758-1822)|Neerven, Maria van]]||55||spinster||22 | |||
|- | |||
|88||Haageind||81||6||[[Antonius van den Berkmortel (1793-1858)|Berkmortel, Antony van den]]||36||landbouwer||22 | |||
|- | |||
|89||Haageind||82||9||[[Antonius Aerts (1779-1848)|Aarts, Antony]]||50||landbouwer||22 | |||
|- | |||
|90||Haageind||83||6||[[Thomas Banckers (1767-1825)|Haandel, Hendrina van]]||69||landbouwerse||23 | |||
|- | |||
|91||Haageind||84||7||[[Wilhelmus Claus (1769-1839)|Claus, Willem]]||56||landbouwer||23 | |||
|- | |||
|92||Haageind||85||4||[[Antonius van Lieshout (1760-1839)|Lieshout, Antony van]]||69||landbouwer||23 | |||
|- | |||
|93||Haageind||86||4||[[Antonius Verduijseldonk (1759-1848)|Verdeuzeldonk, Antony]]||69||landbouwer||24 | |||
|- | |||
|94||Haageind||87||6||[[Joannes Noe (1757-1828)|Smits, Maria]]||62||landbouwerse||24 | |||
|- | |||
|95||Haageind||88||4||[[Joannes Cuijpers (1793-1877)|Kuijpers, Johannis]]||37||landbouwer||24 | |||
|- | |||
|96||Haageind||88a||2||[[Theodorus van Bussel (1777-1859)|Bussel, Dirk van]]||52||dagloner||24 | |||
|- | |||
|97||Haageind||89||6||[[Arnoldus Aarts (1784-1844)|Aarts, Arnoldus]]||45||landbouwer||24 | |||
|- | |||
|98||Haageind||90||7||[[Antonius Goossens (1789-1828)|Veth, Johanna de]]||40||landbouwerse||25 | |||
|- | |||
|99||Haageind||91||2||[[Henricus Maessen (1796-1875)|Maas, Hendricus]]||33||landbouwer||25 | |||
|- | |||
|100||Haageind||92||2||[[Adrianus van de Mortel (1759-1829)|Scheepers, Elisabeth]]||69||particuliere||25 | |||
|- | |||
|101||Haageind||93||3||[[Gordianus Kreekelberg (1800-1874)|Kreekelberg, Gordianus]]||29||kleermaker||25 | |||
|- | |||
|102||Haageind||94||4||[[Jan Samuel de Martines (circa 1756-1835)|Martines, Jan Samuel de]]||72||gepensioneerd officier||25 | |||
|- | |||
|103||Haageind||95||7||[[Joannes de Veth (1746-1812)|Goossens, Maria]]||83||landbouwerse||26 | |||
|- | |||
|104||Haageind||96||1||[[Franciscus Jansse (1760-1795)|Heuvel, Joannamaria van den]]||68||spinster||26 | |||
|- | |||
|105||Haageind||96a||2||[[Joannes van Gogh (1778-1845)|Gog, Jan van]]||51||metselaar||26 | |||
|- | |||
|106||Haageind||97||5||[[Lambertus van Gogh (1776-1844)|Gog, Lambert van]]||52||wever||26 | |||
|- | |||
|107||Haageind||98||3||[[Paulus Hetterschij (1783-1830)|Hetterschij, Paulus]]||46||ontvanger||26 | |||
|- | |||
|108||Haageind||99||6||[[Andreas Meulders (1796-1851)|Mulders, Andries]]||33||bakker||26 | |||
|- | |||
|109||Haageind||100||8||[[Gerardus van de Mortel (1771-1829)|Flerks, Josina]]||56||winkelierster||27 | |||
|- | |||
|110||Haageind||101||6||[[Wilhelmus Johannes van Noort (1787-1857)|Noort, Wilhelmus Johannes van]]||42||particulier||27 | |||
|- | |||
|111||Haageind||102||5||[[Petrus Gregorius van de Mortel (1799-1886)|Mortel, Peter Gregorius van de]]||30||winkelier||27 | |||
|- | |||
|112||Haageind||103||5||[[Andreas van de Mortel (1773-1846)|Mortel, Andries van de]]||56||timmerman||28 | |||
|- | |||
|113||Haageind||104||5||[[Jacobus Manders (1792-1858)|Manders, Jacobus]]||38||wever||28 | |||
|- | |||
|114||Haageind||105||5||[[Joannes Custers (1797-1863)|Kusters, Johannis]]||33||schoenmaker||28 | |||
|- | |||
|115||Haageind||106||3||[[Wilhelmus Dielisse (1778-1871)|Diktenzee, Willem]]||49||dagloner||28 | |||
|- | |||
|116||Haageind||107||3||[[Poulus Henricus Theodorus Roefs (1802-1883)|Roefs, Poulus Henricus Theodorus]]||27||bakker||29 | |||
|- | |||
|117||Haageind||107a||6||[[Adrianus Welten (1795-1862)|Welten, Adriaan]]||34||dagloner||29 | |||
|- | |||
|118||Haageind||108||7||[[Johannes Wauters (1787-1850)|Wouters, Johannis]]||42||tapper||29 | |||
|- | |||
|119||Haageind||109||4||[[Thomas Franssen (1796-1863)|Franssen, Thomas]]||33||wever||29 | |||
|- | |||
|120||Haageind||110||2||[[Joannes Roeijmans (1740-1796)|Lammers, Joannamaria]]||81||spinster||30 | |||
|- | |||
|121||Haageind||111||3||[[Antonius Smits (1758-1837)|Smits, Antony]]||72||landbouwer||30 | |||
|- | |||
|122||Haageind||112||7||[[Franciscus Laurenssen (1752-1804)|Smits, Johanna]]||73||landbouwerse||30 | |||
|- | |||
|123||Haageind||113||4||[[Joannes van Neerven (1761-1831)|Neerven, Jan van]]||69||landbouwer||30 | |||
|- | |||
|124||Haageind||114||9||[[Andreas Verhees (1768-1827)|Berne, Maria ver]]||72||landbouwerse||30 | |||
|- | |||
|125||Haageind||115||1||[[Joannes van Tilborg (1772-1813)|Maria Kuijpers]]||54||spinster||31 | |||
|- | |||
|126||Haageind||115a||4||[[Gevardus Munsters (1770-1843)|Munsters, Gevardus]]||59||dagloner||31 | |||
|- | |||
|127||Haageind||116||6||[[Arnoldus van Wetten (1784-1864)|Wetten, Arnoldus van]]||45||landbouwer||31 | |||
|- | |||
|128||Haageind||117||3||[[Arnoldus van de Mortel (1781-1845)|Mortel, Arnoldus van de]]||49||timmerman||31 | |||
|- | |||
|129||Haageind||118||5||[[Joannes Cox (1771-1847)|Cox, Johannis]]||58||metselaar||32 | |||
|- | |||
|130||Haageind||119||5||[[Antonius van de Mortel (1781-1851)|Mortel, Antony van de]]||51||wever||32 | |||
|- | |||
|131||Haageind||120||3||[[Petrus Aldenzee (1798-1857)|Aldenzee, Peter]]||31||smid||32 | |||
|} | |} | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |
Versie van 23 dec 2020 23:42
Onderstaand overzicht van de volkstelling van 1829 geeft per adres het aantal gezinsleden, de hoofdbewoner, de leeftijd en het beroep.
De originele aktes zijn te vinden op de website van Regionaal Historisch Informatiecentrum Eindhoven (RHCe) toegang 13180 gemeentebestuur Deurne inv.nr. 4528. Het bronnummer geeft de volgpagina in die bron aan.
Volkstelling van 1829 in Deurne | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
nr. | wijk | huisnr. | bewoners | hoofdbewoner | leeftijd | beroep | bronnr. |
1 | Meulenhof | 1 | 6 | Crooijmans, Johannis | 59 | landbouwer | 2 |
2 | Meulenhof | 2 | 6 | Roijakkers, Dirk | 53 | landbouwer | 2 |
3 | Meulenhof | 3 | 5 | Manders, Antony | 46 | landbouwer | 2 |
4 | Meulenhof | 4 | 7 | Rijnders, Johannis | 41 | landbouwer | 2 |
5 | Meulenhof | 5 | 11 | Teunissen, Johannis | 34 | landbouwer | 3 |
6 | Meulenhof | 6 | 11 | Manders, Johannis Mathijs | 70 | landbouwer | 3 |
7 | Meulenhof | 7 | 7 | Leijenburg, Catharina van | 50 | landbouwerse | 3 |
8 | Meulenhof | 8 | 7 | Berg, Johannis van den | 52 | landbouwer | 4 |
9 | Meulenhof | 9 | 4 | Deenen, Huibert | 35 | landbouwer | 4 |
10 | Meulenhof | 10 | 5 | Raijmakers, Johannis | 32 | landbouwer | 4 |
11 | Meulenhof | 11 | 4 | Rovers, Wilbrordus | 43 | landbouwer | 4 |
12 | Blijs | 12 | 3 | Laar, Simon van de | 27 | landbouwer | 5 |
13 | Blijs | 13 | 9 | Kerkhof, Willem van de | 50 | landbouwer | 5 |
14 | Bruggen | 14 | 3 | Veggel, Gerardus van | 29 | landbouwer | 5 |
15 | Bruggen | 15 | 9 | Mortel, Antony van de | 70 | landbouwer | 5 |
16 | Bruggen | 16 | 5 | Bankers, Johannis | 59 | landbouwer | 6 |
17 | Bruggen | 17 | 2 | Gruijters, Johannis | 34 | landbouwer | 6 |
18 | Bruggen | 18 | 5 | Heesman, Pieter | 34 | landbouwer | 6 |
19 | Voort | 19 | 6 | Lammers, Johannis | 41 | landbouwer | 6 |
20 | Voort | 20 | 7 | Beijers, Dirk | 33 | landbouwer | 7 |
21 | Kouwenhoek | 21 | 5 | Zanden, Anna Maria van der | 63 | landbouwerse | 7 |
22 | Kouwenhoek | 22 | 5 | Sleegers, Willem | 58 | landbouwer | 7 |
23 | Kouwenhoek | 23 | 4 | Mortel, Anna van de | 66 | landbouwerse | 8 |
24 | Kouwenhoek | 24 | 1 | Kerkhof, Mechelina van de | 64 | spinster | 8 |
25 | Kouwenhoek | 25 | 5 | Ooij, Nicolaas van | 49 | dekker | 8 |
26 | Wasberg | 26 | 5 | Bree, Martinus van | 52 | landbouwer | 8 |
27 | Wasberg | 27 | 4 | Pluijm, Antony | 60 | landbouwer | 8 |
28 | Wasberg | 28 | 5 | Bree, Willem van | 50 | landbouwer | 9 |
29 | Wasberg | 29 | 3 | Doorne, Jan van | 71 | landbouwer | 9 |
30 | Wasberg | 30 | 7 | Bouwmans, Willem | 66 | landbouwer | 9 |
31 | Wasberg | 31 | 5 | Kerkhof, Pieter van de | 48 | dekker | 9 |
32 | Milheezendijk | 32 | 6 | Vorst, Francis van de | 43 | dagloner | 10 |
33 | Milheezendijk | 33 | 4 | Munsters, Pieter | 72 | landbouwer | 10 |
34 | Milheezendijk | 34 | 3 | Berkers, Antony | 37 | landbouwer | 10 |
35 | Milheezendijk | 35 | 5 | Strijbosch, Hendricus | 61 | landbouwer | 10 |
36 | Milheezendijk | 36 | 3 | Cleeven, Paulus | 39 | landbouwer | 10 |
37 | Wasberg | 37 | 3 | Berkmortel, Johannis van de | 41 | landbouwer | 11 |
38 | Wasberg | 38 | 4 | Maas, Francis | 28 | touwslager | 11 |
39 | Wasberg | 39 | 2 | Jacobs, Joanna Maria | 48 | spinster | 11 |
40 | Wasberg | 40 | 3 | Bouwmans, Francina | 57 | spinster | 11 |
41 | Wasberg | 41 | 4 | Hermans, Hendrina | 44 | spinster | 11 |
42 | Wasberg | 42 | 5 | Koolen, Antony | 70 | landbouwer | 11 |
43 | Wasberg | 43 | 3 | Geeven, Maria | 61 | spinster | 12 |
44 | Wasberg | 43a | 1 | Smits, Catharina | 32 | spinster | 12 |
45 | Wasberg | 44 | 3 | Zanden, Willem van der | 30 | landbouwer | 12 |
46 | Wasberg | 45 | 4 | Zanden, Wilhelmina van der | 66 | landbouwster | 12 |
47 | Wasberg | 46 | 7 | Kerkhof, Johannis van de | 50 | landbouwer | 12 |
48 | Wasberg | 47 | 4 | Leunen, Gerrit van | 47 | wever | 12 |
49 | Wasberg | 48 | 4 | Bastiaans, Martinus | 42 | dagloner | 13 |
50 | Wasberg | 49 | 6 | Bertrams, Willem | 61 | wever | 13 |
51 | Wasberg | 50 | 3 | Keijzers, Hendrik | 55 | landbouwer | 13 |
52 | Wasberg | 51 | 5 | Meulendijks, Everardus | 51 | landbouwer | 13 |
53 | Wasberg | 52 | 10 | Nooijen, Jan | 50 | landbouwer | 14 |
54 | Wasberg | 53 | 6 | Jacobs, Petronilla | 54 | landbouwerse | 14 |
55 | Wasberg | 54 | 5 | Weijer, Ida van de | 53 | landbouwerse | 14 |
56 | Wasberg | 54 | 1 | Leuken, Christina van | 37 | spinster | 15 |
57 | Wasberg | 54a | 3 | Verhees, Arnoldus | 63 | landbouwer | 15 |
58 | Wasberg | 55 | 6 | Martens, Jan | 46 | dagloner | 15 |
59 | Wasberg | 55a | 1 | Ven, Hendrina van de | 53 | spinster | 15 |
60 | Wasberg | 56 | 5 | Beek, Mattijs van de | 76 | landbouwer | 15 |
61 | Wasberg | 57 | 5 | Hermans, Annamaria | 45 | spinster | 15 |
62 | Wasberg | 58 | 6 | Neerven, Dorothea van | 33 | landbouwer | 16 |
63 | Wasberg | 59 | 4 | Janssen, Antonetta | 54 | landbouweres | 16 |
64 | Wasberg | 60 | 6 | Janssen, Johannis | 39 | landbouwer | 16 |
65 | Wasberg | 61 | 6 | Neerven, Jan van | 54 | landbouwer | 16 |
66 | Wasberg | 62 | 4 | Koppens, Antony | 35 | dagloner | 17 |
67 | Wasberg | 62a | 3 | Bouwmans. Henricus | 39 | wever | 17 |
68 | Haageind | 63 | 8 | Nooijen, Simon | 73 | landbouwer | 17 |
69 | Haageind | 64 | 9 | Hommen, Adam | 36 | fabrikant | 17 |
70 | Haageind | 64a | 5 | Schmitz, Johan | 30 | fabrikant | 18 |
71 | Haageind | 65 | 8 | Riet, Gerard van | 53 | notaris en burgemeester | 18 |
72 | Haageind | 66 | 5 | Kuijpers, Pieter | 58 | landbouwer | 18 |
73 | Haageind | 67 | 5 | Lammers, Joost | 69 | landbouwer | 19 |
74 | Haageind | 68 | 7 | Heuvel, Johannis van den | 63 | landbouwer | 19 |
75 | Haageind | 69 | 9 | Bertrams, Andries | 71 | landbouwer | 19 |
76 | Haageind | 70 | 6 | Smits, Martinus | 68 | landbouwer | 20 |
77 | Haageind | 71 | 8 | Gog, Johannis van | 63 | landbouwer | 20 |
78 | Haageind | 72 | 2 | Janssen, Dorothea Maria | 67 | spinster | 20 |
79 | Haageind | 73 | 2 | Enkevort, Johannis van | 34 | opziener der jagt | 20 |
80 | Haageind | 74 | 8 | Goossens, Gerardus | 41 | landbouwer | 20 |
81 | Haageind | 75 | 1 | Koolen, Joanna Maria | 44 | spinster | 21 |
82 | Haageind | 76 | 5 | Bertrams, Hendricus | 66 | landbouwer | 21 |
83 | Haageind | 77 | 4 | Thoro, Willem | 66 | landbouwer | 21 |
84 | Haageind | 78 | 1 | Elbers, Maria | 74 | spinster | 21 |
85 | Haageind | 79 | 4 | Bertrams,Willem | 62 | llandbouwer | 21 |
86 | Haageind | 80 | 8 | Jacobs, Theodorus | 52 | landbouwer | 22 |
87 | Haageind | 80a | 1 | Neerven, Maria van | 55 | spinster | 22 |
88 | Haageind | 81 | 6 | Berkmortel, Antony van den | 36 | landbouwer | 22 |
89 | Haageind | 82 | 9 | Aarts, Antony | 50 | landbouwer | 22 |
90 | Haageind | 83 | 6 | Haandel, Hendrina van | 69 | landbouwerse | 23 |
91 | Haageind | 84 | 7 | Claus, Willem | 56 | landbouwer | 23 |
92 | Haageind | 85 | 4 | Lieshout, Antony van | 69 | landbouwer | 23 |
93 | Haageind | 86 | 4 | Verdeuzeldonk, Antony | 69 | landbouwer | 24 |
94 | Haageind | 87 | 6 | Smits, Maria | 62 | landbouwerse | 24 |
95 | Haageind | 88 | 4 | Kuijpers, Johannis | 37 | landbouwer | 24 |
96 | Haageind | 88a | 2 | Bussel, Dirk van | 52 | dagloner | 24 |
97 | Haageind | 89 | 6 | Aarts, Arnoldus | 45 | landbouwer | 24 |
98 | Haageind | 90 | 7 | Veth, Johanna de | 40 | landbouwerse | 25 |
99 | Haageind | 91 | 2 | Maas, Hendricus | 33 | landbouwer | 25 |
100 | Haageind | 92 | 2 | Scheepers, Elisabeth | 69 | particuliere | 25 |
101 | Haageind | 93 | 3 | Kreekelberg, Gordianus | 29 | kleermaker | 25 |
102 | Haageind | 94 | 4 | Martines, Jan Samuel de | 72 | gepensioneerd officier | 25 |
103 | Haageind | 95 | 7 | Goossens, Maria | 83 | landbouwerse | 26 |
104 | Haageind | 96 | 1 | Heuvel, Joannamaria van den | 68 | spinster | 26 |
105 | Haageind | 96a | 2 | Gog, Jan van | 51 | metselaar | 26 |
106 | Haageind | 97 | 5 | Gog, Lambert van | 52 | wever | 26 |
107 | Haageind | 98 | 3 | Hetterschij, Paulus | 46 | ontvanger | 26 |
108 | Haageind | 99 | 6 | Mulders, Andries | 33 | bakker | 26 |
109 | Haageind | 100 | 8 | Flerks, Josina | 56 | winkelierster | 27 |
110 | Haageind | 101 | 6 | Noort, Wilhelmus Johannes van | 42 | particulier | 27 |
111 | Haageind | 102 | 5 | Mortel, Peter Gregorius van de | 30 | winkelier | 27 |
112 | Haageind | 103 | 5 | Mortel, Andries van de | 56 | timmerman | 28 |
113 | Haageind | 104 | 5 | Manders, Jacobus | 38 | wever | 28 |
114 | Haageind | 105 | 5 | Kusters, Johannis | 33 | schoenmaker | 28 |
115 | Haageind | 106 | 3 | Diktenzee, Willem | 49 | dagloner | 28 |
116 | Haageind | 107 | 3 | Roefs, Poulus Henricus Theodorus | 27 | bakker | 29 |
117 | Haageind | 107a | 6 | Welten, Adriaan | 34 | dagloner | 29 |
118 | Haageind | 108 | 7 | Wouters, Johannis | 42 | tapper | 29 |
119 | Haageind | 109 | 4 | Franssen, Thomas | 33 | wever | 29 |
120 | Haageind | 110 | 2 | Lammers, Joannamaria | 81 | spinster | 30 |
121 | Haageind | 111 | 3 | Smits, Antony | 72 | landbouwer | 30 |
122 | Haageind | 112 | 7 | Smits, Johanna | 73 | landbouwerse | 30 |
123 | Haageind | 113 | 4 | Neerven, Jan van | 69 | landbouwer | 30 |
124 | Haageind | 114 | 9 | Berne, Maria ver | 72 | landbouwerse | 30 |
125 | Haageind | 115 | 1 | Maria Kuijpers | 54 | spinster | 31 |
126 | Haageind | 115a | 4 | Munsters, Gevardus | 59 | dagloner | 31 |
127 | Haageind | 116 | 6 | Wetten, Arnoldus van | 45 | landbouwer | 31 |
128 | Haageind | 117 | 3 | Mortel, Arnoldus van de | 49 | timmerman | 31 |
129 | Haageind | 118 | 5 | Cox, Johannis | 58 | metselaar | 32 |
130 | Haageind | 119 | 5 | Mortel, Antony van de | 51 | wever | 32 |
131 | Haageind | 120 | 3 | Aldenzee, Peter | 31 | smid | 32 |