Bewerken van Buurtschap Grote Bottel
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Image:bottelvondst.jpg|thumb|300px|Schepje en ladder uit de Romeinse Tijd]] | [[Image:bottelvondst.jpg|thumb|300px|Schepje en ladder uit de Romeinse Tijd]] | ||
'''Grote Bottel''' is een straat en buurtschap in de [[Sint-Jozefparochie]]. | |||
Regel 23: | Regel 23: | ||
De buurtschap werd omstreeks 2006 voor een belangrijk deel afgebroken ten behoeve van het [[bedrijventerrein]] Binderen-Zuid. Eén boerderij werd al eerder beschermd als [[Rijksmonument in Deurne|rijksmonument]] en bleef gespaard binnen het naastgelegen [[Grote Bottel (bedrijventerrein)|bedrijventerrein Grote Bottel]]. | De buurtschap werd omstreeks 2006 voor een belangrijk deel afgebroken ten behoeve van het [[bedrijventerrein]] Binderen-Zuid. Eén boerderij werd al eerder beschermd als [[Rijksmonument in Deurne|rijksmonument]] en bleef gespaard binnen het naastgelegen [[Grote Bottel (bedrijventerrein)|bedrijventerrein Grote Bottel]]. | ||
[[File:Binderen opgraving (1).jpg|thumb|right|400px|Leden van de heemkundekring hielpen mee bij de opgraving. Op de foto [[Antonius Vissers (1940-2012)|Toon Vissers]] (l) en Piet Jegerings (r).]] | [[File:Binderen opgraving (1).jpg|thumb|right|400px|Leden van de heemkundekring hielpen mee bij de opgraving. Op de foto [[Antonius Vissers (1940-2012)|Toon Vissers]] (l) en Piet Jegerings (r).]] | ||
==1955== | ===Huisnummering 1950-1955=== | ||
In de periode 1950-1955 werd in de [[gemeente Deurne]] de oude wijkindeling vervangen door de [[Huisnummering 1950-1955|huidige adressering]] met straatnaam waarbij de even huisnummers aan de ene kant van de straat en oneven nummers aan de andere kant gesitueerd waren. Onderstaand ziet u de toen omgenummerde huizen met hun hoofdbewoner. Als u op de zandloper klikt kunt u de betreffende kolom sorteren. | |||
{| class="wikitable sortable" style="margin:1em;" | |||
!Hoofdbewoner | |||
!Oud adres | |||
!Nieuw adres | |||
|- | |||
|van Bree Martinus J.|| Grote Bottel 1||Industrieweg 40 | |||
|- | |||
|van Oosterhout Hubertus|| Grote Bottel 2||Industrieweg 32 | |||
|- | |||
|Proenings Henricus|| Grote Bottel 3||Industrieweg 30 | |||
|- | |||
|van der Loo Henricus|| Grote Bottel 4||Industrieweg 24 | |||
|- | |||
|van Diessen Martinus|| Grote Bottel 4||Industrieweg 24 | |||
|- | |||
|Bouwmans Cornelis|| Grote Bottel 5||Industrieweg 20 | |||
|- | |||
|Linders Petrus J.|| Grote Bottel 6||Grote Bottel 16 | |||
|- | |||
|van Dam Henricus M.|| Grote Bottel 7||Bleek 8 | |||
|- | |||
|Eevers Antonius G.|| Grote Bottel 8||Bleek 7 | |||
|- | |||
|van Kessel Leonardus|| Grote Bottel 10||Grote Bottel 12 | |||
|- | |||
|van de Vondervoort Wilhelmus J.|| Grote Bottel 10||Grote Bottel 12 | |||
|- | |||
|Strijbosch Johannes|| Grote Bottel 11||Grote Bottel 10 | |||
|- | |||
|Lammers Johannes W.|| Grote Bottel 12||Grote Bottel 8 | |||
|- | |||
|wed.Coolen van Gog Antonia|| Grote Bottel 13||Grote Bottel 6 | |||
|- | |||
|van der Heijden Johannes H.|| Grote Bottel 14||Grote Bottel 4 | |||
|- | |||
|van Moorsel Johannes|| Grote Bottel 14a||Industrieweg 8 | |||
|- | |||
|van Moorsel Leonardus G.|| Grote Bottel 15||Industrieweg 6 | |||
|- | |||
|Machinefabriek te Strake|| Grote Bottel 16||Industrieweg 7 | |||
|- | |||
|Transformatorhuisje|| Grote Bottel 16a||Industrieweg 9 | |||
|- | |||
|wed.Lammers-Nooijen Alegonda|| Grote Bottel 17||Grote Bottel 5 | |||
|- | |||
|wed.Lammers van Gog Johanna|| Grote Bottel 18||Grote Bottel 7 | |||
|- | |||
|Lammers Petrus J.F.|| Grote Bottel 18||Grote Bottel 7 | |||
|- | |||
|Welten Johannes|| Grote Bottel 19||Grote Bottel 9 | |||
|- | |||
|Welten Martinus P.|| Grote Bottel 19a||Grote Bottel 11 | |||
|- | |||
|Fransen Henricus J.|| Grote Bottel 20||Katoenstraat 16 | |||
|- | |||
|van der Heijden Martinus A.|| Grote Bottel 22||Katoenstraat 12 | |||
|- | |||
|van der Westerlo Peter||Grote Bottel 23||Industrieweg 23 | |||
|- | |||
|Constructiefabriek Mezon|| Grote Bottel 24||Industrieweg 25 | |||
|- | |||
|van Es Frans|| Grote Bottel 25||Industrieweg 37 | |||
|- | |||
|Meulendijks Johannes M.|| Grote Bottel 26||Industrieweg 39 | |||
|- | |||
|Timmermans Johannes A.F.M.|| Grote Bottel 27||Industrieweg 41 | |||
|- | |||
|wed.Berkers Maas Petronella|| Grote Bottel 28||Industrieweg 43 | |||
|- | |||
|Eijkenmans Gerardus|| Grote Bottel 29||Industrieweg 45 | |||
|- | |||
|Dat Willem L.|| Grote Bottel 30||Industrieweg 47 | |||
|- | |||
|van Wetten Franciscus|| Grote Bottel 31||Industrieweg 49 | |||
|- | |||
|Knapen Johannes H.|| Grote Bottel 32||Katoenstraat 1 | |||
|- | |||
|Beniers Johannes|| Grote Bottel 33||Katoenstraat 3 | |||
|- | |||
|Transformatorhuisje|| Grote Bottel 34||Katoenstraat 5 | |||
|- | |||
|Fabriekshal Brakat|| Grote Bottel 35||Katoenstraat 6 | |||
|- | |||
|Opslagplaats Natex|| Grote Bottel 36||Katoenstraat 10 | |||
|} | |||
{{Appendix}} | {{Appendix}} | ||
[[Gps::{{#geocode:51.455533, 5.775763}}|]] | [[Gps::{{#geocode:51.455533, 5.775763}}|]] | ||
[[Categorie:Buurtschap]] | [[Categorie:Buurtschap]] |