Bewerken van Eremedaille in brons in de Orde van Oranje-Nassau
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 19: | Regel 19: | ||
|- | |- | ||
|[[Piet Bouwmans|Bouwmans, Piet]]||1989||Veertigjarig jubileum bij Hatéma in Deurne/Helmond. | |[[Piet Bouwmans|Bouwmans, Piet]]||1989||Veertigjarig jubileum bij Hatéma in Deurne/Helmond. | ||
|- | |||
|[[A. Janssen|Janssen, A.]]||1989|| Veertigjarig jubileum bij Hatéma in Deurne/Helmond. | |||
|- | |- | ||
|[[Jochem Joosten|Joosten, Jochem]]||1986||???? | |[[Jochem Joosten|Joosten, Jochem]]||1986||???? | ||
Regel 35: | Regel 37: | ||
|- | |- | ||
|[[J. Verbeek|Verbeek, J.]]||1991||???? | |[[J. Verbeek|Verbeek, J.]]||1991||???? | ||
|- | |- | ||
|[[C. Verberne|Verberne, C.]]||1974||Veertigjarig jubileum bij Hatéma in Deurne/Helmond. | |[[C. Verberne|Verberne, C.]]||1974||Veertigjarig jubileum bij Hatéma in Deurne/Helmond. | ||
|- | |- | ||
|[[Janus de Wit|Wit, Janus de]]||1967||Veertigjarig jubileum bij Hatéma in Deurne/Helmond. | |[[Janus de Wit|Wit, Janus de]]||1967||Veertigjarig jubileum bij Hatéma in Deurne/Helmond. | ||
|- | |- |