Zusters van het Heilig Hart die in Deurne hebben gewoond: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 19: | Regel 19: | ||
|[[Hermina Catharina Antonia Jans (1915-2000)|Jans, Hermina Catharina Antonia]]||Liberta||1943||1944 | |[[Hermina Catharina Antonia Jans (1915-2000)|Jans, Hermina Catharina Antonia]]||Liberta||1943||1944 | ||
|- | |- | ||
|[[Anna Maria Antonia Aalst (1905-)|Aalst, Anna Maria Antonia]]||Maria | |[[Anna Maria Antonia Aalst (1905-)|Aalst, Anna Maria Antonia]]||Maria Gerarda||1942||1945 | ||
|- | |||
|[[Anna Maria Antonia Aalst (1905-)|Aalst, Anna Maria Antonia]]||Maria Gerarda||1946||1955 | |||
|- | |- | ||
|[[Antonetta van Oevelen (1916-2002)|Oevelen, Antonetta van]]||Dyonisia||1944||1944 | |[[Antonetta van Oevelen (1916-2002)|Oevelen, Antonetta van]]||Dyonisia||1944||1944 |
Versie van 5 jul 2014 11:58
Bronnen, noten en/of referenties
|