Bewerken van Ereteken voor Orde en Vrede
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 48: | Regel 48: | ||
|[[M. Sterken]]||1951||[[Zeilberg]] | |[[M. Sterken]]||1951||[[Zeilberg]] | ||
|- | |- | ||
|[[P.G. Aarts]]||1951|| | |[[P.G. Aarts]]||1951||Zielberg | ||
|- | |- | ||
|[[A. Koppens]]||1951|| | |[[A. Koppens]]||1951||Zielberg | ||
|- | |- | ||
|[[M. Koppens]]||1951|| | |[[M. Koppens]]||1951||Zielberg | ||
|- | |- | ||
|[[J. Philipsen]]||1951||Zeilberg | |[[J. Philipsen]]||1951||Zeilberg | ||
Regel 77: | Regel 77: | ||
|- | |- | ||
|[[M. van Lierop]]||1951||Liessel | |[[M. van Lierop]]||1951||Liessel | ||
|- | |||
|[[A. Oomen]]||1951||Liessel | |||
|- | |- | ||
|[[A. Driessen]]||1951||[[Vlierden]] | |[[A. Driessen]]||1951||[[Vlierden]] |