Bewerken van D'n Biels
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
maatschappelijke terreinen inzette voor het wel en wee van de Deurnese | maatschappelijke terreinen inzette voor het wel en wee van de Deurnese | ||
inwoners en daaraan ook een reële bijdrage leverde. De decorandus, die door het bestuur van de carnavalsvereniging werd benoemd, diende de carnavalsviering een goed hart toe te dragen. | inwoners en daaraan ook een reële bijdrage leverde. De decorandus, die door het bestuur van de carnavalsvereniging werd benoemd, diende de carnavalsviering een goed hart toe te dragen. | ||
'''Overzicht van de gedecoreerden''' | |||
{{Gallery | {{Gallery | ||
|breedte=160 | |breedte=160 | ||
|31.526.jpg | |31.526.jpg|Cor van Laarhoven - 1994 | ||
|31.527.jpg | |31.527.jpg|Martien van den Broek - 1995 | ||
|31.528.jpg| | |31.528.jpg|Jo Verheijen - 1996 | ||
|31.529.jpg | |31.529.jpg|Jan Liebreks - 1997 | ||
|31.530.jpg| | |31.530.jpg|Geerd Janssen - 1998 | ||
|31.531.jpg | |31.531.jpg|Jan Maas - 1999 | ||
|31.532.jpg | |31.532.jpg|Jan Lichteveld - 2000 | ||
|31.533.jpg | |31.533.jpg|Martien Keunen - 2001 | ||
}} | }} | ||
{{Gallery | |||
|breedte=160 | |||
}} | |||
{|class="wikitable" | |||
|+Onderscheiden met D'n Biels | |||
|- | |||
!Jaar | |||
!Gedecoreerde | |||
|- | |||
|1994||[[Cornelis Johannes van Laarhoven (1933-2007)|Cor van Laarhoven]] | |||
|- | |||
|1995||[[Martinus Cornelis van den Broek (1928-2013)|Martien van den Broek]] | |||
|- | |||
|1996||[[Jo Verheijen]] | |||
|- | |||
|1997||[[Johannes Marinus Liebreks (1929-2015)|Jan Liebreks]] | |||
|- | |||
|1998||[[Geerd Janssen]] | |||
|- | |||
|1999||[[Jan Hubertus Maas (1933-2013)|Jan Maas]] | |||
|- | |||
|2000||[[Johannes Wilhelmus Maria Henricus Lichteveld (1940)|Jan Lichteveld]] | |||
|- | |||
|2001||[[Martinus Johannes Antonius Maria Keunen (1938-2011)|Martien Keunen]] | |||
|- | |||
|2002||[[Adje van Irsel (1935-2015)|Adje Stevens-van Irsel]] | |||
|- | |||
|2003||[[Geurt van Esseveldt]] | |||
|- | |||
|2004||[[Johannes Gerardus Maria Daandels (1946)|Gerard Daandels]] | |||
|- | |||
|2005||[[Antonius Josephus Elisabeth Mutsaers (1933)|Teun Mutsaers]] | |||
|- | |||
|2006||[[Adrianus Leendert van Hal (1937)|Adrie van Hal]] | |||
|- | |||
|2007||[[Cor Brüggenwirth]] | |||
|- | |||
|2008||[[Martinus Gerardus Maria Wijnands (1954)|Tonnie Wijnands]] | |||
|- | |||
|2009||[[Christianus Johannes Manders (1956)|Christ Manders]] | |||
|- | |||
|2010||[[Cornelis Johannes van Bussel (1937)|Cor van Bussel]] | |||
|- | |||
|2011||[[Nicolaas Jacobus Petrus Adrianus Gerardus Kooter (1955-2014)|Nico Kooter]] | |||
|- | |||
|2012||[[Toon Kanters]] | |||
|- | |||
|2013||[[Henri van den Berkmortel]] | |||
|- | |||
|2014||[[Jacqueline Schrama-Nooijen]] | |||
|} | |||
[[categorie:D'n Biels| ]] | [[categorie:D'n Biels| ]] |