Bewerken van Hinderwetvergunningen Deurne 1877-1922
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 16: | Regel 16: | ||
|1||[[Petrus Johannis Truijen (1832-1902)|Truijen, P.J.]]||graanmolen |||||| | |1||[[Petrus Johannis Truijen (1832-1902)|Truijen, P.J.]]||graanmolen |||||| | ||
|- | |- | ||
|2| | |2||Kuijpers, W.||broodbakkerij|||||| | ||
|- | |- | ||
|3||[[Pieter Alphons Sauvé (1846-1912)|Sauvé, P.A.]]||broodbakkerij|||||| | |3||[[Pieter Alphons Sauvé (1846-1912)|Sauvé, P.A.]]||broodbakkerij|||||| | ||
|- | |- | ||
|4| | |4||Sauvé, M.||broodbakkerij|||||| | ||
|- | |- | ||
|5||Verberne, C.||broodbakkerij|||||| | |5||Verberne, C.||broodbakkerij|||||| | ||
Regel 44: | Regel 44: | ||
|15||[[Godefridus Hoeben (1857-1927)|Hoeben, G.]]||broodbakkerij|||||| | |15||[[Godefridus Hoeben (1857-1927)|Hoeben, G.]]||broodbakkerij|||||| | ||
|- | |- | ||
|16| | |16||Franssen, Th.||broodbakkerij|||||| | ||
|- | |- | ||
|17||[[Leonard Michiel Bartel Lenders (1868-1902)|Lenders, Leo]]||broodbakkerij|||||| | |17||[[Leonard Michiel Bartel Lenders (1868-1902)|Lenders, Leo]]||broodbakkerij|||||| | ||
Regel 84: | Regel 84: | ||
|33||[[Petrus Johannis Truijen (1832-1902)|Truijen, P.J.]]||graan- en oliemolen||E 1552||11-2-1885||31-3-1885 | |33||[[Petrus Johannis Truijen (1832-1902)|Truijen, P.J.]]||graan- en oliemolen||E 1552||11-2-1885||31-3-1885 | ||
|- | |- | ||
|34| | |34||gemeente Deurne c.a.||turfstrooiselfabricatie||H 3096||..-6-1885||28-7-1885 | ||
|- | |- | ||
|35||Goossens, wed. H.||broodbakkerij||D 1196||1-4-1886||29-4-1886 | |35||Goossens, wed. H.||broodbakkerij||D 1196||1-4-1886||29-4-1886 | ||
Regel 100: | Regel 100: | ||
|41||[[Hendricus Fransen (1846-1928)|Franssen, H.]]||broodbakkerij||E 1696||11-5-1892||7-7-1892 | |41||[[Hendricus Fransen (1846-1928)|Franssen, H.]]||broodbakkerij||E 1696||11-5-1892||7-7-1892 | ||
|- | |- | ||
|42| | |42||Franssen, Th.||graanmolen||I 1618||20-5-1891||23-7-1891 | ||
|- | |- | ||
|43||[[Petrus Johannis Truijen (1832-1902)|Truijen, P.J.]]||graan- en oliemolen||D 1099||20-1-1893||9-3-1893 | |43||[[Petrus Johannis Truijen (1832-1902)|Truijen, P.J.]]||graan- en oliemolen||D 1099||20-1-1893||9-3-1893 | ||
Regel 152: | Regel 152: | ||
|67||Mortel, Joseph van de||grof- en hoefsmederij||D 1569||28-3-1898||27-4-1898 | |67||Mortel, Joseph van de||grof- en hoefsmederij||D 1569||28-3-1898||27-4-1898 | ||
|- | |- | ||
|68| | |68||Kerkhof, Mart. van de||handboogschutterij||C 1792||24-10-1898||19-11-1898 | ||
|- | |- | ||
|69||Ven, Gerard van de||handboogschutterij||H 3861||31-10-1898||1-12-1898 | |69||Ven, Gerard van de||handboogschutterij||H 3861||31-10-1898||1-12-1898 | ||
Regel 160: | Regel 160: | ||
|71||[[Jacob Cornelis van de Blocquerij (1841-1923)|Blocquerij, J.C. van de]]||broodbakkerij||H 2900||19-4-1899||14-6-1899 | |71||[[Jacob Cornelis van de Blocquerij (1841-1923)|Blocquerij, J.C. van de]]||broodbakkerij||H 2900||19-4-1899||14-6-1899 | ||
|- | |- | ||
|72| | |72||Meulendijks, Johs.||broodbakkerij||G 827||24-4-1899||14-6-1899 | ||
|- | |- | ||
|73| | |73||Willems & Rooijakkers||ringsteenbakkerij ||F 869, 870 en 646||11-1-1900||22-2-1900 | ||
|- | |- | ||
|74||Janssen, J.||steenbakkerij||G 190, 188, 1886, 1869 en 2020||23-1-1900||22-2-1900 | |74||Janssen, J.||steenbakkerij||G 190, 188, 1886, 1869 en 2020||23-1-1900||22-2-1900 | ||
|- | |- | ||
|75| | |75||Franssen, Th.||graanmolen||I 1618||1-3-1900||13-4-1900 | ||
|- | |- | ||
|76| | |76||Willems & Rooijakkers||steenvormerij||F 649||5-6-1900||16-7-1900 | ||
|- | |- | ||
|77||[[Schietvereniging Wilhelmina|schutterij Wilhelmina]], bestuur der ||schietbaan ||B 858, 667 en 28||18-10-1900||1-12-1900 | |77||[[Schietvereniging Wilhelmina|schutterij Wilhelmina]], bestuur der ||schietbaan ||B 858, 667 en 28||18-10-1900||1-12-1900 | ||
Regel 174: | Regel 174: | ||
|78||Goossens, Wilha.||varkensslachterij||E 1158||1-4-1902||1-5-1902 | |78||Goossens, Wilha.||varkensslachterij||E 1158||1-4-1902||1-5-1902 | ||
|- | |- | ||
|79| | |79||Kerkhof, Mart. van de Johszn.||slagerij||D 1691||28-4-1902||21-5-1902 | ||
|- | |- | ||
|80| | |80||Mortel, Peter Johs van de Josephzn.||broodbakkerij||D 1754||24-9-1902||18-10-1902 | ||
|- | |- | ||
|81||[[Peter Mathijs Gitzels (1854-1932)|Gitzels, Peter Math.]]||windgraanmolen ||G 670||16-11-1902||30-12-1902 | |81||[[Peter Mathijs Gitzels (1854-1932)|Gitzels, Peter Math.]]||windgraanmolen ||G 670||16-11-1902||30-12-1902 | ||
|- | |- | ||
|82| | |82||Coopmans, Gerardus||broodbakkerij||E 1730||4-2-1903||26-3-1903 | ||
|- | |- | ||
|83| | |83||Mortel, wed. Jos Joh. van de||broodbakkerij||E 1743||31-1-1903||26-3-1903 | ||
|- | |- | ||
|84||Goossens, Jacobus||rund- en varkensslagerij||B 1298||2-12-1903||..-12-1903 | |84||Goossens, Jacobus||rund- en varkensslagerij||B 1298||2-12-1903||..-12-1903 | ||
|- | |- | ||
|85| | |85||Arts, Jan||slagerij||H 2903||6-4-1904||13-5-1904 | ||
|- | |- | ||
|86| | |86||Thomassen, Joseph||slagerij||H 3570||6-4-1904||13-4-1904 | ||
|- | |- | ||
|87| | |87||Horen, Peter Johs. Hendr. v.||slagerij||H 3578||6-4-1904||13-5-1904 | ||
|- | |- | ||
|88| | |88||Wouters, wed. Hilhs.||broodbakkerij||C 1485||19-4-1904||16-5-1904 | ||
|- | |- | ||
|89||Melssen, Hendrik||grof- en hoefsmederij||I 1138||14-6-1904||7-7-1904 | |89||Melssen, Hendrik||grof- en hoefsmederij||I 1138||14-6-1904||7-7-1904 | ||
|- | |- | ||
|90| | |90||Bijl, Theod. de||vormen en bakken van steenen||F 1107/1108||12-7-1904||11-8-1904 | ||
|- | |- | ||
|91|| | |91||Bijl. Theod. de||ringsteenoven||F 1177||4-10-1904||30-11-1904 | ||
|- | |- | ||
|92|| | |92||Bijl. Theod. de||steenvormerij||F 1177, 1210 en 922||27-3-1905||4-5-1905 | ||
|- | |- | ||
|93| | |93||Heijden, Henric. van der||broodbakkerij||E 1716||19-4-1905||31-5-1905 | ||
|- | |- | ||
|94| | |94||Arts, Jan (Helenaveen)||slachterij||H 4220 en 2381||19-6-1905||9-8-1905 | ||
|- | |- | ||
| | |95||Rakels, Johs. Nic.||stoomgraan- en oliemolen||E 1152||16-11-1905||11-1-1906 | ||
|- | |||
|95a||Swinkels, firma W.||haspelarij||B 1079, 301, 965||10-1-1906||12-2-1906 | |||
|- | |- | ||
|96||Vlijmincx, Theod. Mart.||bewaarplaats van petroleum||F 702||6-4-1906||3-5-1906 | |96||Vlijmincx, Theod. Mart.||bewaarplaats van petroleum||F 702||6-4-1906||3-5-1906 | ||
Regel 224: | Regel 224: | ||
|102||zuivelfabriek Neerkant, bestuur der coöperatieve ||stoomzuivelfabriek ||I 1698||7-9-1906||20-2-1907 | |102||zuivelfabriek Neerkant, bestuur der coöperatieve ||stoomzuivelfabriek ||I 1698||7-9-1906||20-2-1907 | ||
|- | |- | ||
|103| | |103||Baars, Johs. Ant. van||handboogschutterij ||F 1149||25-2-1907||8-4-1907 | ||
|- | |- | ||
|104| | |104||Mortel, Peter Johannes vd||broodbakkerij||E 1846||20-4-1907||24-5-1907 | ||
|- | |- | ||
|105| | |105||zuivelfabriek te Liessel, bestuur der coöperatieve||stoomzuivelfabriek ||G 1941||1-6-1907||20-7-1907 | ||
|- | |- | ||
|106| | |106||Willems en Rooijakkers te Deurne, firma||petroleummotor||F 649||15-7-1907||29-8-1907 | ||
|- | |- | ||
|107| | |107||Coopmans Deurne, Petrus||broodbakkerij||D 1759||29-1-1908||5-3-1908 | ||
|- | |- | ||
|108|| | |108||Boerenbond Deurne, bestuur||zuiggasmotor||B 1356||23-4-1908||15-5-1908 | ||
|- | |- | ||
|109||Maatschappij "de Automaat" te Rotterdam||benzine, kluis - bewaarplaats van ||F 746||5-1-1909||18-2-1909 | |109||Maatschappij "de Automaat" te Rotterdam||benzine, kluis - bewaarplaats van ||F 746||5-1-1909||18-2-1909 | ||
Regel 240: | Regel 240: | ||
|110||[[Peter Mathijs Gitzels (1854-1932)|Gitzels, P.M. te Liessel]]||graanmalerij, machinale ||G 670||8-2-1909||2-4-1909 | |110||[[Peter Mathijs Gitzels (1854-1932)|Gitzels, P.M. te Liessel]]||graanmalerij, machinale ||G 670||8-2-1909||2-4-1909 | ||
|- | |- | ||
|111| | |111||Verbugt te Helden, Jac.||smederij||G 671||14-4-1909||3-6-1909 | ||
|- | |- | ||
|112| | |112||Meulemans te Meijel, L||broodbakkerij||I 1223||23-3-1909||3-6-1909 | ||
|- | |- | ||
|113|| | |113||Holten te Deurne, firma gebr.||houtzagerij||D 1202||13-9-1909||11-10-1909 | ||
|- | |- | ||
|114| | |114||Goossens te Deurne, Nic.||motor in graanmolen||D 1718||30-9-1909||22-10-1909 | ||
|- | |- | ||
|115| | |115||Dijk Deurne, Th.W. van||veeslagerij ||E 1628||11-10-1909||17-11-1909 | ||
|- | |- | ||
|116| | |116||Winters, P.J. Maarheeze||bierbrouwerij||G 2650||26-4-1910||10-6-1910 | ||
|- | |- | ||
|117| | |117||Bijl, de Th. Deurne||petroleummotor voor houtzagerij||C 1893||2-5-1910||10-6-1910 | ||
|- | |- | ||
|118| | |118||Bijl, de L. Deurne||windmolen voor houtzagerij||E 1872||2-5-1910||10-6-1910 | ||
|- | |- | ||
|119||[[Henricus Arnoldus Hubertus van Griensven (1853-1916)|Griensven, H.A.H. van]]||sigarenfabriek||E 1765||9-6-1910||21-7-1910 | |119||[[Henricus Arnoldus Hubertus van Griensven (1853-1916)|Griensven, H.A.H. van]]||sigarenfabriek||E 1765||9-6-1910||21-7-1910 | ||
|- | |- | ||
|120| | |120||Bordat te Deurne, gebr. H.C. en N.J.M.||koperslagerij||E 1752||9-6-1910||21-7-1910 | ||
|- | |- | ||
|121| | |121||Bijl, Theodorus de timmerman Deurne||houtverwerkingsinrichting, uitbreiding van zijne ||C 1893||14-11-1910||29-12-1910 | ||
|- | |- | ||
|122| | |122||Sauvé, Martinus||broodbakkerij||D 66||1-12-1910||29-12-1910 | ||
|- | |- | ||
|123| | |123||Nooijen, Antonius te Deurne (Liessel)||kruisboogdoel||G 1703||29-3-1911 ||1-5-1911 | ||
|- | |- | ||
|124| | |124||stoomzuivelfabriek St. Isidorus Deurne, vereeniging||zuivelbereiding, gebouw voor ||D 1784||26-6-1911 ||10-8-1911 | ||
|- | |- | ||
|125| | |125||Fransen, Theobaldus Petrus, molenaar te Deurne, Neerkant||graanmalerij gedreven door een motor||I 1696||29-7-1911||7-9-1911 | ||
|- | |- | ||
|126| | |126||Carp fabrikant te Helmond, firma J.A.||haspelarij met gebouw voor Acetyleentoestel met stoomketel||D 66||24-11-1911||22-12-1911 | ||
|- | |- | ||
|127| | |127||Doorne, Martinus van||smederij||E 1846||25-1-1912||16-2-1912 | ||
|- | |- | ||
|128| | |128||Bijl, Leonardus de||houtzagerij en houtbewerking||E 1872||13-2-1912||22-3-1912 | ||
|- | |- | ||
|129| | |129||Mortel, Petrus Johs. van de||broodbakkerij||E 100||15-3-1912||10-5-1912 | ||
|- | |- | ||
|130| | |130||Mortel, Petrus Johs. van de||broodbakkerij, machinale ||E 100||1-7-1912||8-8-1912 | ||
|- | |- | ||
|131| | |131||Rakels, J.N.||motorgraanmolen||E 1429||8-11-1912|| | ||
|- | |- | ||
|132|| | |132||Willems-de Koning, A||petroleummotor, gebouw voor plaatsing ||F 1036||19-12-1912||6-2-1913 | ||
|- | |- | ||
|133||Coopmans, E||bakkerij||F 40||14-3-1913||10-4-1913 | |133||Coopmans, E||bakkerij||F 40||14-3-1913||10-4-1913 | ||
|- | |- | ||
|134| | |134||Bijl, Th. de||gebouw voor plaatsing motor||F 1107 en 1108||19-3-1913||10-4-1913 | ||
|- | |- | ||
|135| | |135||Verhoeven & zn., Ants.||benzinemotor 3-5 PK, plaatsing||E 1855||27-3-1913||25-4-1913 | ||
|- | |- | ||
|136||[[Leonard Jakob Veltmans (1852-1891)|Veltmans, wed. L.]]||benzinemotor 4 PK in de broodbakkerij, plaatsing||G 2493||1-4-1913||25-4-1913 | |136||[[Leonard Jakob Veltmans (1852-1891)|Veltmans, wed. L.]]||benzinemotor 4 PK in de broodbakkerij, plaatsing||G 2493||1-4-1913||25-4-1913 | ||
|- | |- | ||
|137| | |137||Lohe Deurne, Joh.||zuiggasmotor aan zijn bestaande stroohulzenfabriek, plaatsing||B 1359||22-9-1913||23-10-1913 | ||
|- | |- | ||
|138||Deuling Helenaveen, H.H.J.H.C.||petroleummotor, plaatsing||H 4342||2-10-1913||11-12-1913 | |138||Deuling Helenaveen, H.H.J.H.C.||petroleummotor, plaatsing||H 4342||2-10-1913||11-12-1913 | ||
|- | |- | ||
|139||Deursen, J.v. | |139||Deursen en zonen, J.v.||benzinemotor, plaatsing||B 1295||6-11-1913||18-12-1913 | ||
|- | |- | ||
|140| | |140||Beijers Deurne, J.||smidswerkplaats, oprichting||E 325||29-11-1913||8-1-1914 | ||
|- | |- | ||
|141||Putten, Th. van der||motor voor malerij enz., plaatsing||H 4350||30-12-1913||5-2-1914 | |141||Putten, Th. van der||motor voor malerij enz., plaatsing||H 4350||30-12-1913||5-2-1914 | ||
|- | |- | ||
|142| | |142||Moorsel, Antonius van||benzinemotor, plaatsing||D 1907||14-2-1914||16-4-1914 | ||
|- | |- | ||
|143| | |143||Willems, A.C.||zuiggasmotor, plaatsing||F 1309||9-3-1914||23-4-1914 | ||
|- | |- | ||
|144||Heijden, H. vd||broodbakkerij, oprichting||C 1784||4-1-1915||11-2-1915 | |144||Heijden, H. vd||broodbakkerij, oprichting||C 1784||4-1-1915||11-2-1915 | ||
Regel 376: | Regel 376: | ||
|178||Woezik, Joh. van||handboogschutterij, oprichting||H 2382||25-3-1921||22-4-1921 | |178||Woezik, Joh. van||handboogschutterij, oprichting||H 2382||25-3-1921||22-4-1921 | ||
|- | |- | ||
|179| | |179||Bijl, Th. de||houtzagerij met electromotor, oprichting||C 1967||10-6-1921||15-7-1921 | ||
|- | |- | ||
|180||Koppens-Keijsers, Firma||smederij, oprichting||E 1807||18-6-1921||8-7-1921 | |180||Koppens-Keijsers, Firma||smederij, oprichting||E 1807||18-6-1921||8-7-1921 | ||
Regel 382: | Regel 382: | ||
|181||Bekkers, H.J.||koperslagerij, oprichting||D 1173||18-6-1921||8-7-1921 | |181||Bekkers, H.J.||koperslagerij, oprichting||D 1173||18-6-1921||8-7-1921 | ||
|- | |- | ||
|182| | |182||Eijnden, W. v.d.||houtzagerij met electromotor, oprichting||D 1724||28-6-1921||12-8-1921 | ||
|- | |- | ||
|183| | |183||Moorsel, Ant. v.||houtzagerij met electromotor, oprichting||D 1907||4-11-1921||30-12-1921 | ||
|- | |- | ||
|184||Welten, Fr.||slachtplaats en winkel, oprichting||G 2685||11-11-1921||..-12-1921 | |184||Welten, Fr.||slachtplaats en winkel, oprichting||G 2685||11-11-1921||..-12-1921 | ||
Regel 390: | Regel 390: | ||
|185||Burgt, A. v.d.||werkplaats, uitbreiding eener||F 687||22-11-1921||30-12-1921 | |185||Burgt, A. v.d.||werkplaats, uitbreiding eener||F 687||22-11-1921||30-12-1921 | ||
|- | |- | ||
|186| | |186||Wit, firma P. de||ketelhuisje, oprichting van een||F 1197||23-11-1921||2-6-1922 | ||
|- | |- | ||
|187||Veltmans, kinderen||broodbakkerij, uitbreiding||G 2645||2-12-1921||30-12-1921 | |187||Veltmans, kinderen||broodbakkerij, uitbreiding||G 2645||2-12-1921||30-12-1921 | ||
|- | |- | ||
|188| | |188||Hansen, G.H.||houtzagerij, oprichting eener||G 2758||5-12-1921||24-2-1922 | ||
|- | |- | ||
|189||Munsters, Wilh.||varkensslagerij, oprichting||D 1862||9-12-1921||30-12-1921 | |189||Munsters, Wilh.||varkensslagerij, oprichting||D 1862||9-12-1921||30-12-1921 | ||
|- | |- | ||
|190| | |190||Verbugt, Jac.||smederij door plaatsing van een motor, uitbreiding||G 2759||14-12-1921||24-2-1922 | ||
|- | |- | ||
|191|| | |191||Boerenbond Liessel||electromotor, plaatsing||G 2870||28-1-1922||21-4-1922 | ||
|- | |- | ||
|192||Doorne, H. van||electromotor, plaatsing||G 2642||1-3-1922||1-9-1922 | |192||Doorne, H. van||electromotor, plaatsing||G 2642||1-3-1922||1-9-1922 | ||
Regel 420: | Regel 420: | ||
|200||[[Nicolaas Meulendijks (1872-1954)|Meulendijks, Nic.]]||electromotor, plaatsing||C 1992||19-9-1922||7-12-1922 | |200||[[Nicolaas Meulendijks (1872-1954)|Meulendijks, Nic.]]||electromotor, plaatsing||C 1992||19-9-1922||7-12-1922 | ||
|- | |- | ||
|201||Laar, J. v.d.||electromotor, plaatsing||E 1623||28-9-1922||27-10-1922 | |201||Laar, J.v.d.||electromotor, plaatsing||E 1623||28-9-1922||27-10-1922 | ||
|- | |- | ||
|202||[[Aloysius Joseph Peter Reinold van Nunen (1881-1940)|Nunen, A.J.P.R. van]]||kruisboogschutterij, oprichting||G 2825||2-1-1923||2-2-1923 | |202||[[Aloysius Joseph Peter Reinold van Nunen (1881-1940)|Nunen, A.J.P.R. van]]||kruisboogschutterij, oprichting||G 2825||2-1-1923||2-2-1923 | ||
Regel 438: | Regel 438: | ||
|209||[[Johannes Verwijst (1878-1933)|Verwijst, J.]]||broodbakkerij, oprichting||C 2055||18-5-1923||22-6-1923 | |209||[[Johannes Verwijst (1878-1933)|Verwijst, J.]]||broodbakkerij, oprichting||C 2055||18-5-1923||22-6-1923 | ||
|- | |- | ||
|210| | |210||Hanssen, H.||timmerwerkplaats, oprichting||E 1923||26-5-1923||6-7-1923 | ||
|- | |- | ||
|211||Flipsen, M.||slagerij, oprichting||E 1896||1-6-1923||28-6-1923 | |211||Flipsen, M.||slagerij, oprichting||E 1896||1-6-1923||28-6-1923 |