Bewerken van Raadslid van Deurne
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 11: | Regel 11: | ||
|- | |- | ||
|voor 1921||na 1940||[[Theodorus Aarts (1883-1958)|Aarts, Theodorus]] | |voor 1921||na 1940||[[Theodorus Aarts (1883-1958)|Aarts, Theodorus]] | ||
|- | |- | ||
|1994||1998||[[Sahieda Abdoel-Nirhoe|Abdoel-Nirhoe, Sahieda]] | |1994||1998||[[Sahieda Abdoel-Nirhoe|Abdoel-Nirhoe, Sahieda]] | ||
|- | |- | ||
|1998|| | |1998||heden||[[Jan Adriaans|Adriaans, Jan]] | ||
|- | |- | ||
|1994||1998||[[Ed Alberda|Alberda, Ed]] | |1994||1998||[[Ed Alberda|Alberda, Ed]] | ||
|- | |- | ||
|1994||2006||[[Toon Aldenzee|Aldenzee, Toon]] | |1994||2006||[[Toon Aldenzee|Aldenzee, Toon]] | ||
|- | |- | ||
|1953||1962||[[Petrus Hendrikus Beks (1900-1967)|Beks, Piet]] | |1953||1962||[[Petrus Hendrikus Beks (1900-1967)|Beks, Piet]] | ||
Regel 30: | Regel 24: | ||
|?||?||[[Th. Beks|Beks, Th.]] | |?||?||[[Th. Beks|Beks, Th.]] | ||
|- | |- | ||
|2010|| | |2010||heden||[[Ruud Berkers|Berkers, Ruud]] | ||
|- | |- | ||
|1980||1984||[[Toon Berkers|Berkers, Toon]] | |1980||1984||[[Toon Berkers|Berkers, Toon]] | ||
Regel 40: | Regel 34: | ||
|1935||1978||[[Hendricus van den Berkmortel (1899-1988)|Berkmortel, van den Driek]] | |1935||1978||[[Hendricus van den Berkmortel (1899-1988)|Berkmortel, van den Driek]] | ||
|- | |- | ||
| | |?||?||[[Joachimus van den Berkmortel (1868-1942)|Berkmortel, van den Joachimus]] | ||
|- | |- | ||
|1905|| ||[[Josephus Bertrams (1865-1942)|Bertrams, Joseph]] | |1905|| ||[[Josephus Bertrams (1865-1942)|Bertrams, Joseph]] | ||
Regel 46: | Regel 40: | ||
|1922|| ||[[Jos Bertrams|Bertrams, Jos]] | |1922|| ||[[Jos Bertrams|Bertrams, Jos]] | ||
|- | |- | ||
|1958||1974||[[ | |1958||1974||[[Jan Bouwhuis|Bouwhuis, Jan]] | ||
|- | |- | ||
|1974||2006||[[ | |1970||1974||[[Johan Bouwmans (1933-2007)|Bouwmans, Jan]] | ||
|- | |||
|?||2006||[[Tjeu Brabers|Brabers, Tjeu]] | |||
|- | |- | ||
|1970||1998||[[Johanna Lamberdina van den Broek (1927)|Broek, van den Annie]] | |1970||1998||[[Johanna Lamberdina van den Broek (1927)|Broek, van den Annie]] | ||
|- | |- | ||
|1921||na 1921||[[Adrianus van | |1921||na 1921||[[Adrianus van der Burgt (1870-1937)|Burgt, van der Adrianus (1870-1937)]] | ||
|- | |- | ||
|2002||2006||[[Wil van Bussel|Bussel, Wil van]] | |2002||2006||[[Wil van Bussel|Bussel, Wil van]] | ||
Regel 78: | Regel 74: | ||
|1994||na 1998||[[Wilbert van Deursen|Deursen, van Wilbert]] | |1994||na 1998||[[Wilbert van Deursen|Deursen, van Wilbert]] | ||
|- | |- | ||
|2002|| | |2002||heden||[[H. van Dijk|Dijk, H. van]] | ||
|- | |- | ||
|voor 1920||na 1930||[[Martinus van Dinter (1876-1959)|Dinter, van Martinus]] | |voor 1920||na 1930||[[Martinus van Dinter (1876-1959)|Dinter, van Martinus]] | ||
Regel 86: | Regel 82: | ||
|?||?||[[Fra van Doren|Doren, van Fra]] | |?||?||[[Fra van Doren|Doren, van Fra]] | ||
|- | |- | ||
|1978||1994||[[Jan | |1978||1994||[[Jan Duffhaus|Duffhaus, Jan]] | ||
|- | |- | ||
|1902?||1905||[[Frans Willem van den Dungen (1875-1946)|Dungen, van den Frans Willem]] | |1902?||1905||[[Frans Willem van den Dungen (1875-1946)|Dungen, van den Frans Willem]] | ||
Regel 98: | Regel 94: | ||
|1926||1927||[[Paulus van Elten (1889-1965)|Elten, Paul van]] | |1926||1927||[[Paulus van Elten (1889-1965)|Elten, Paul van]] | ||
|- | |- | ||
|1962||1982||[[Petrus Jacobus Engels (1935 | |1962||1982||[[Petrus Jacobus Engels (1935)|Engels, Piet]] | ||
|- | |- | ||
|1986||1994||[[Petrus Jacobus Engels (1935 | |1986||1994||[[Petrus Jacobus Engels (1935)|Engels, Piet]] | ||
|- | |- | ||
| | |1995||1990||[[Martin Engels|Engels, Martin]] | ||
|- | |- | ||
|?||1970||[[ | |?||1970||[[Evers|Evers]] | ||
|- | |- | ||
|1974||1980||[[Cornelis Gerard de Feijter (1917-1980)|Feijter, de Cees]] | |1974||1980||[[Cornelis Gerard de Feijter (1917-1980)|Feijter, de Cees]] | ||
Regel 118: | Regel 114: | ||
|1962||1978||[[Leonardus Maria Giesbers (1914-2009)|Giesbers, Lenard]] | |1962||1978||[[Leonardus Maria Giesbers (1914-2009)|Giesbers, Lenard]] | ||
|- | |- | ||
|2002|| | |2002||heden||[[Iwan Gijsbers|Gijsbers, Iwan]] | ||
|- | |- | ||
|voor 1926||1926||[[Henricus van Gog (1881-1959)|Gog, van Henricus]] | |voor 1926||1926||[[Henricus van Gog (1881-1959)|Gog, van Henricus]] | ||
Regel 141: | Regel 137: | ||
|- | |- | ||
|voor 1977||na 1978||[[Arnoldus van Heugten (1927-2004)|Heugten, van Nol]] | |voor 1977||na 1978||[[Arnoldus van Heugten (1927-2004)|Heugten, van Nol]] | ||
|- | |- | ||
|1939||1941||[[Louis van den Heuvel (1879-1945)|Heuvel, van den Louis]] | |1939||1941||[[Louis van den Heuvel (1879-1945)|Heuvel, van den Louis]] | ||
Regel 168: | Regel 160: | ||
|1979||1982||[[A.M. Huisman|Huisman, A.M.]] | |1979||1982||[[A.M. Huisman|Huisman, A.M.]] | ||
|- | |- | ||
|?||1970||[[ | |?||1970||[[Huizing|Huizing]] | ||
|- | |- | ||
| | |1949||1974||[[Arnold Jozef Jacobs (1923-1985)|Jacobs, Noud]] | ||
|- | |- | ||
| | |1966||1986||[[Petronella Henrica Maria Aarts|Jacobs-Aarts, Nel]] | ||
|- | |- | ||
|1958||1962||[[Johannes Wilhelmus Jegerings (1915-1991)|Jegerings, Jan]] | |1958||1962||[[Johannes Wilhelmus Jegerings (1915-1991)|Jegerings, Jan]] | ||
Regel 182: | Regel 174: | ||
|1974||1979||[[Driek Joosten|Joosten, Driek]] | |1974||1979||[[Driek Joosten|Joosten, Driek]] | ||
|- | |- | ||
| | |voor 1994||2007||[[Evert van Kampen|Kampen, van Evert]] | ||
|- | |||
|2002||?||[[Henk Kerkers|Kerkers, Henk]] | |||
|- | |- | ||
|1998||2006?||[[Frans Kivits|Kivits, Frans]] | |1998||2006?||[[Frans Kivits|Kivits, Frans]] | ||
Regel 192: | Regel 186: | ||
|19??||19??||[[Hendricus Koppens (1930-1989)|Koppens, Hendricus]] | |19??||19??||[[Hendricus Koppens (1930-1989)|Koppens, Hendricus]] | ||
|- | |- | ||
|2002|| | |2002||?||[[Henk Kerkers|Kerkers, Henk]] | ||
|- | |- | ||
|voor 1993||na 2002||[[Peter Hubertus Josephus Krekels (1942 | |voor 1993||na 2002||[[Peter Hubertus Josephus Krekels (1942)|Krekels, Piet]] | ||
|- | |- | ||
|voor 1917||1917||[[Klaas Laan|Laan, Klaas]] | |voor 1917||1917||[[Klaas Laan|Laan, Klaas]] | ||
|- | |- | ||
|1970||1994||[[Cornelis Johannes van Laarhoven (1933-2007)|Laarhoven, van Cor]] | |1970||1994||[[Cornelis Johannes van Laarhoven (1933-2007)|Laarhoven, van Cor]] | ||
|- | |- | ||
|1978||1982||[[C.D. van Leeuwen|Leeuwen, van C.D.]] | |1978||1982||[[C.D. van Leeuwen|Leeuwen, van C.D.]] | ||
Regel 210: | Regel 200: | ||
|2010||heden||[[Jeroen van Lierop|Lierop, Jeroen van]] | |2010||heden||[[Jeroen van Lierop|Lierop, Jeroen van]] | ||
|- | |- | ||
|1976||1994||[[ | |1976||1994||[[Jan Liebreks (1929)|Liebreks, Jan]] | ||
|- | |- | ||
|-|voor 1914||na 1914||[[Hendricus Loomans|Loomans, Hendricus]] | |-|voor 1914||na 1914||[[Hendricus Loomans|Loomans, Hendricus]] | ||
|- | |- | ||
|?||1998||[[Jos van Loon|Loon, Jos van]] | |?||1998||[[Jos van Loon|Loon, Jos van]] | ||
|- | |- | ||
|1926||na 1926||[[Antonius Maas (1883-1938)|Maas, Antonius]] | |1926||na 1926||[[Antonius Maas (1883-1938)|Maas, Antonius]] | ||
Regel 222: | Regel 210: | ||
|1972||1998||[[Jan Hubertus Maas (1933-2013)|Maas, Jan]] | |1972||1998||[[Jan Hubertus Maas (1933-2013)|Maas, Jan]] | ||
|- | |- | ||
|1990||2003||[[Petrus Maria Maas (1953 | |1990||2003||[[Petrus Maria Maas (1953)|Maas, Peter]] | ||
|- | |- | ||
|?||1970||[[Manders|Manders]] | |?||1970||[[Manders|Manders]] | ||
Regel 238: | Regel 226: | ||
|voor 1913||1913||[[Martinus van de Mortel (1871-1935)|Mortel, van de Martinus]] | |voor 1913||1913||[[Martinus van de Mortel (1871-1935)|Mortel, van de Martinus]] | ||
|- | |- | ||
|2010|| | |2010||heden||[[Willeke van Rooij|Rooij, Willeke van]] | ||
|- | |- | ||
|1913||na 1922||[[Hendrikus van Oers (1862-1927)|Oers, Harrie van]] | |1913||na 1922||[[Hendrikus van Oers (1862-1927)|Oers, Harrie van]] | ||
|- | |- | ||
| | |1919||na 1919||[[Hendrik Ouwerling|Ouwerling, Hendrik]] | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |1962||1980||[[Henricus Johannes Rijnders (1928-1995)|Rijnders, Harrie]] | ||
|- | |- | ||
| | |1919||na 1919||[[Hendrik Ouwerling|Ouwerling, Hendrik]] | ||
|- | |- | ||
| | |1970||1982||[[Guido Snellen|Snellen, Guido]] | ||
|- | |- | ||
| | |voor 1977||1982||[[H.J.M. Sonnemans|Sonnemans, H.J.M]] | ||
|- | |- | ||
| | |2008||heden||[[Willem Sengers|Sengers, Willem]] | ||
|- | |- | ||
| | |1990||1994||[[Adje Stevens-van Irsel|Stevens-van Irsel, Adje]] | ||
|- | |- | ||
| | |voor 1940||na 1940||[[Antonius Lambertus Adrianus Swinkels|Swinkels, Antonius Lambertus Adrianus]] | ||
|- | |- | ||
|voor 1918||na 1918||[[Swinkels|Swinkels]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |?||?||[[Eijmbertus Hendricus Swinkels|Swinkels, Eijmbertus Hendricus]] | ||
|- | |- | ||
|1970||1974||[[ | |1970||1974||[[Hans Swinkels|Swinkels, Hans]] | ||
|- | |- | ||
|1994|| | |1994||heden||[[Wil Tielemans|Tielemans, Wil]] | ||
|- | |- | ||
|1998||2002||[[Henk van Tilburg|Tilburg, Henk van]] | |1998||2002||[[Henk van Tilburg|Tilburg, Henk van]] | ||
Regel 277: | Regel 262: | ||
|1934||1935||[[Hendricus Verbaarschot (1878-1956)|Verbaarschot, Hendricus]] | |1934||1935||[[Hendricus Verbaarschot (1878-1956)|Verbaarschot, Hendricus]] | ||
|- | |- | ||
|2002|| | |2002||heden||[[Helm Verhees|Verhees, Helm]] | ||
|- | |- | ||
|1958||1975||[[Jacobus Petrus Willibrordus Emile Vermeer (1914-1997)|Vermeer, Ko]] | |1958||1975||[[Jacobus Petrus Willibrordus Emile Vermeer (1914-1997)|Vermeer, Ko]] | ||
Regel 305: | Regel 290: | ||
|1978||1986||[[Cornelis Johannes Marie de Wilde (1925-1996)|Wilde, de Kees]] | |1978||1986||[[Cornelis Johannes Marie de Wilde (1925-1996)|Wilde, de Kees]] | ||
|- | |- | ||
|1974||1978||[[Jan Zegers|Zegers, Jan]] | |1974||1978||[[Jan Zegers (1921-1994)|Zegers, Jan]] | ||
|- | |- | ||
|2002||2006||[[Leo Zibret|Zibret, Leo]] | |2002||2006||[[Leo Zibret|Zibret, Leo]] | ||
|- | |- | ||
|2006|| | |2006||heden||[[Jan van der Zwaan|Zwaan, Jan van der]] | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Raadslid van Deurne| ]] | [[Categorie:Raadslid van Deurne| ]] | ||
[[Categorie:Raadslid van Deurne en Liessel| ]] | [[Categorie:Raadslid van Deurne en Liessel| ]] |