Bewerken van Soldaten uit Deurne, Liessel en Vlierden in het leger van Napoleon
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Talloze '''Deurnenaren''' dienden tussen 1797 en 1814 '''in het leger van Napoleon'''. | |||
Het Nederlands Instituut voor Militaire Historie heeft zijn databank toegankelijk gemaakt voor externe raadpleging, op basis waarvan onderstaande lijst samengesteld kon worden.<ref>[https://www.defensie.nl/onderwerpen/militaire-geschiedenis-nimh/nieuws/2016/07/08/voorouders-in-franse-dienst-in-nimh-database Voorouders in franse dienst in nimh-database]</ref> | |||
{|class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
! | ! Geregistreerde | ||
! Geboortedatum | |||
!Geboortedatum | ! Geboorteplaats | ||
! | ! Eenheid | ||
! | |||
|- | |- | ||
| | |Henry Pierre Munsters||24-12-1791||Deurne||33e Regiment Lichte Infanterie | ||
|- | |- | ||
| | |Jean van Mortel||06-01-1789||Deurne||33e Regiment Lichte Infanterie | ||
|- | |||
|Jean van den Otterdijk||10-06-1789||Deurne||33e Regiment Lichte Infanterie | |||
|- | |- | ||
| | |Francois Berkers||08-01-1789||Deurne||33e Regiment Lichte Infanterie | ||
|- | |- | ||
| | |Michel ter Horne||08-03-1787||Deurne||123e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
| | |Francois Turfs||1795||Deurne||124e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
| | |Jacques Kuypers||28-10-1788||Deurne||8e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
| | |Jean Guillaume Janssens||10-08-1788||Deurne||8e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
| | |Pierre van de Mortel||05-08-1788||Deurne||8e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
| | |Guillaume van Brée||02-11-1793||Deurne||27e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
| | |Martin Huiten||07-08-1793||Deurne||27e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
| | |Mathieu Manders||20-09-1789||Deurne||45e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
| | |Mathieu Manders||20-09-1789||Deurne||29e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
| | |Jean van den Bogaard||12-02-1790||Deurne||45e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
| | |Martin Huiten||07-08-1793||Deurne||43e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
| | |Pierre Nooijen||14-01-1790||Deurne||125e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
| | |Machiel ter Horne||08-03-1787||Deurne||125e Regiment Infanterie van Linie | ||
|- | |- | ||
|Jean Adriaans||06-11-1785||Deurne||126e Regiment Infanterie van Linie | |||
|- | |- | ||
|Guillaume Hendrickx||27-01-1788||Liessel||8e Regiment Infanterie van Linie | |||
|- | |- | ||
|[[Lambertus Aarts (1788-1850)|Lambert Aarts]]|| | |[[Lambertus Aarts (1788-1850)|Lambert Aarts]]||09-12-1788||Liessel||Reserve Compagnie dept. Monden van de Rijn | ||
|- | |- | ||
|Pierre van Stugten||28-11-1790||Vlierden||1e Regiment Tirailleurs van de Garde | |||
|- | |- | ||
|Martin van Bree||06-07-1790||Vlierden||1e Regiment Tirailleurs van de Garde | |||
|- | |- | ||
|Guillaume van Moonsel||10-05-1790||Vlierden||1e Regiment Tirailleurs van de Garde | |||
|} | |||
{{appendix}} | |||
[[Categorie:Franse tijd]] | [[Categorie:Franse tijd]] |