Zusters van Choorstraat (Dochters van Maria en Joseph), die in het Sint-Lambertusklooster in Vlierden woonden.: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 21: | Regel 21: | ||
|- | |- | ||
|[[Adriana van Doorn (1880-1912)|Doorn, Adriana van]]||Arsenia||1907||19?? | |[[Adriana van Doorn (1880-1912)|Doorn, Adriana van]]||Arsenia||1907||19?? | ||
|- | |||
|[[Dimphena Martijna Lomans (1862-1939)|Lomans, Dimphena Martijna]]||Eduarda||1923||19?? | |||
|- | |- | ||
|[[Maria Joanna Cornelia van den Akker (1879-1965)|Akker, Maria Joanna Cornelia van den]]||Euphemia||1917||1939 | |[[Maria Joanna Cornelia van den Akker (1879-1965)|Akker, Maria Joanna Cornelia van den]]||Euphemia||1917||1939 | ||
Regel 48: | Regel 50: | ||
|[[Johanna Versteden (1887-1975)|Versteden, Johanna]]||Polycarpa||1950||1953 | |[[Johanna Versteden (1887-1975)|Versteden, Johanna]]||Polycarpa||1950||1953 | ||
|- | |- | ||
|[[Engelina Maria van Rooij (1880-1954)|Rooij, Engelina Maria van]]||Syncletica||1940|| | |[[Catharina Jansen (1883-1949)|Jansen, Catharina]]||Sapiënta||1924||19?? | ||
|- | |||
|[[Engelina Maria van Rooij (1880-1954)|Rooij, Engelina Maria van]]||Syncletica||1940||19?? | |||
|- | |- | ||
|[[Helena Johanna Hoegen (1854-1930)|Hoegen, Helena Johanna]]||Valentina||1920||19?? | |[[Helena Johanna Hoegen (1854-1930)|Hoegen, Helena Johanna]]||Valentina||1920||19?? |
Versie van 30 sep 2017 13:41
Hieronder een overzicht van de zusters van Choorstraat (Dochters van Maria en Joseph), die in het Sint-Lambertusklooster in Vlierden woonden.[1]
(Door op de zandloper te klikken kunt u op betreffende kolom sorteren):
Zuster | Kloosternaam[2] | Aankomst | Vertrek |
---|---|---|---|
Alferink, Maria Jacoba | Beatrix | 1912 | 1916 |
Gennip, Anna Maria van | Ignatia | 1907 | 1914 |
Hoebergen, Antonetta | Euphrasia | 1907 | 19?? |
Hoebergen, Antonetta | Euphrasia | 1912 | 1913 |
Linders, Johanna Maria | Amata | 1907 | 19?? |
Doorn, Adriana van | Arsenia | 1907 | 19?? |
Lomans, Dimphena Martijna | Eduarda | 1923 | 19?? |
Akker, Maria Joanna Cornelia van den | Euphemia | 1917 | 1939 |
Kempen, Wilhelmina Maria | Geertrudie | 19?? | 1953 |
Grinsven, Johanna van | Gijsbertha | 1907 | 19?? |
Klein, Johanna Gijsberta de | Jacobine | 19?? | 1953 |
Spijkerboer, Henrica | Josephina | 1941 | 1945 |
Manders, Anna Hendrika | Liberata | 1920 | 19?? |
Berg, Theodora Maria van den | Macaria | 1920 | 1923 |
Jansen, Petronella | Marie | 1907 | 19?? |
Langens, Maria | Monica | 1920 | 19?? |
Langens, Maria | Monica | 1934 | 19?? |
Yperen, Cornelia van | Norbertha | 1920 | 19?? |
Duijnhoven, Johanna Maria van | Piëta | 19?? | 1953 |
Versteden, Johanna | Polycarpa | 1950 | 1953 |
Jansen, Catharina | Sapiënta | 1924 | 19?? |
Rooij, Engelina Maria van | Syncletica | 1940 | 19?? |
Hoegen, Helena Johanna | Valentina | 1920 | 19?? |
Kockx, Maria Theodora | Vincentia | 19?? | 1953 |
Bronnen, noten en/of referenties |