Zusters van Choorstraat (Dochters van Maria en Joseph), die in het Sint-Lambertusklooster in Vlierden woonden.: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 59: | Regel 59: | ||
|- | |- | ||
|[[Maria Theodora Kockx (1902-1994)|Kockx, Maria Theodora]]||Vincentia||19??||1953 | |[[Maria Theodora Kockx (1902-1994)|Kockx, Maria Theodora]]||Vincentia||19??||1953 | ||
|- | |||
|[[Henrica Slits (1858-1925)|Slits, Henrica]]||Theodora||1917||1919 | |||
|- | |||
|[[Hendrika Maria Starink (1868-1915)|Starink, Hendrika Maria]]||Theophile||1915||1915 | |||
|- | |||
|[[Johanna van den Boomen (1870-1945)|Boomen, Johanna van den]]||Camilla||1914||1918 | |||
|- | |||
|[[Elisabeth Hendrika Bouman (1890-1935)|Bouman,Elisabeth Hendrika]]||Stephanie||1915||1918 | |||
|- | |- | ||
Versie van 15 apr 2020 21:50
Hieronder een overzicht van de zusters van de Choorstraat (Dochters van Maria en Joseph), die in het Sint-Lambertusklooster in Vlierden woonden.[1]
(Door op de zandloper te klikken kunt u op betreffende kolom sorteren):
Zuster | Kloosternaam[2] | Aankomst | Vertrek |
---|---|---|---|
Alferink, Maria Jacoba | Beatrix | 1912 | 1916 |
Gennip, Anna Maria van | Ignatia | 1907 | 1914 |
Hoebergen, Antonetta | Euphrasia | 1907 | 19?? |
Hoebergen, Antonetta | Euphrasia | 1912 | 1913 |
Linders, Johanna Maria | Amata | 1907 | 19?? |
Doorn, Adriana van | Arsenia | 1907 | 19?? |
Lomans, Dimphena Martijna | Eduarda | 1923 | 1924 |
Akker, Maria Joanna Cornelia van den | Euphemia | 1917 | 1939 |
Kempen, Wilhelmina Maria | Geertrudie | 19?? | 1953 |
Grinsven, Johanna van | Gijsbertha | 1907 | 19?? |
Klein, Johanna Gijsberta de | Jacobine | 19?? | 1953 |
Spijkerboer, Henrica | Josephina | 1941 | 1945 |
Manders, Anna Hendrika | Liberata | 1920 | 19?? |
Berg, Theodora Maria van den | Macaria | 1920 | 1923 |
Jansen, Petronella | Marie | 1907 | 19?? |
Langens, Maria | Monica | 1920 | 19?? |
Langens, Maria | Monica | 1934 | 19?? |
Yperen, Cornelia van | Norbertha | 1920 | 19?? |
Duijnhoven, Johanna Maria van | Piëta | 19?? | 1953 |
Versteden, Johanna | Polycarpa | 1950 | 1953 |
Jansen, Catharina | Sapiënta | 1924 | 1927 |
Jansen, Catharina | Sapiënta | 1933 | 1938 |
Rooij, Engelina Maria van | Syncletica | 1940 | 19?? |
Hoegen, Helena Johanna | Valentina | 1920 | 19?? |
Kockx, Maria Theodora | Vincentia | 19?? | 1953 |
Slits, Henrica | Theodora | 1917 | 1919 |
Starink, Hendrika Maria | Theophile | 1915 | 1915 |
Boomen, Johanna van den | Camilla | 1914 | 1918 |
Bouman,Elisabeth Hendrika | Stephanie | 1915 | 1918 |
Bronnen, noten en/of referenties |