Volkstelling van 1829: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 425: | Regel 425: | ||
|- | |- | ||
|196||Kerkeind||185||5||[[Joannes Vrensen (1766-1850)|Lourense, Johannis]]||64||landbouwer||48 | |196||Kerkeind||185||5||[[Joannes Vrensen (1766-1850)|Lourense, Johannis]]||64||landbouwer||48 | ||
|- | |||
|197||Kerkeind||186||9||[[Henricus Theodorus van Baar (1791-1827)|Mortel, Paulina Louisa van de]]||37||particuliere||48 | |||
|- | |||
|198||Kerkeind||187||8||[[Joannes Lambertus Honings (1774-1854)|Hoonings, Lambertus]]||59||kleermaker||48 | |||
|- | |||
|199||Kerkeind||188||2||[[Wilhelmus van de Mortel (1760-1808)|Mortel, Maria Catharina van de]]||76||tapster||49 | |||
|- | |||
|200||Kerkeind||189||5||[[Franciscus Noijen (1762-1809)|Mortel, Antonetta van de]]||66||spinster||49 | |||
|- | |||
|201||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|190||2||[[Fredrik Wilhelm Carel Theodorus Schreij (1803)|Schrij, Fredericus Willem Carel Theod.]]||26||verwer||49 | |||
|- | |||
|202||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|191||3||[[Henricus Hermans (1765-1842)|Hermans, Hendricus]]||64||schoenmaker||49 | |||
|- | |||
|203||Kerkeind||192||2||[[Adrianus Corstens (1769-1843)|Corstiaans, Adriaan]]||60||winkelier||49 | |||
|- | |||
|204||Kerkeind||193||5||[[Pieter Wijnants (1757-1835)|Wijnants, Petrus]]||72||schoononderwijzer||50 | |||
|- | |||
|205||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|194||6||[[Johannes van Eijck (1787-1865)|Eijk, Johannis van]]||41||bakker||50 | |||
|- | |||
|206||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|195||2||[[Jan Cornelis Adolph Sieverts (1798)|Sieverts, Johannis Cornelis]]||30||commies||50 | |||
|- | |||
|207||Kerkeind||195||8||[[Petrus Matthias Koch (1791-1871)|Koch, Peter Mattijs]]||37||pottenbakker||50 | |||
|- | |||
|208||Kerkeind||196||9||[[Petrus Brangers (1794-1873)|Brangers, Pieter]]||35||kleermaker||51 | |||
|- | |||
|209||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|197||3||[[Joseph Beekers (1772-1854)|Beekers, Joseph]]||57||vleeshouwer||51 | |||
|- | |||
|210||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|197a||1||[[Antonia van de Mortel (1758-1838)|Mortel, Antonetta van de]]||68||particuliere||51 | |||
|- | |||
|211||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|198||6||[[Wilhelmus van Ooijen (1795-1876)|Ooijen, Willem van]]||34||wever||51 | |||
|- | |||
||||||||||||||| | |||
|- | |||
|212||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|199||2||[[Anna Maria Welten (1756-1836)|Welten, Annamaria]]||68||spinster||52 | |||
|- | |||
|213||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|200||4||[[Paulus Smits (1790-1862)|Smits, Paulus]]||39||wever||51 | |||
|- | |||
|214||Kerkeind||201||7||[[Joannes Wilhelmus Cuijpers (1777-1861)|Kuijpers, Jan Willem]]||53||winkelier||52 | |||
|- | |||
|215||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|202||2||[[Joanna Goossens (1750-1830)|Goossens, Johanna]]||79||spinster||52 | |||
|- | |||
|216||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|203||6||[[Joannes Melgers (1764-1836)|Melgers, Johannis]]||66||timmerman||52 | |||
|- | |||
||||||||||||||| | |||
|- | |||
|217||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|204<ref>In plaats van de nummer 204 tot en met 208 zijn de nummer 104 tot en met 108 gebruikt; in deze lijst zijn de correcte nummers gebruikt.</ref>||6||[[Johannes Slaats (1787-1829)|Vogels, Hendrina]]||46||spinster||53 | |||
|- | |||
|218||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|205||3||[[Henricus Vogels (1759-1822)|Krieken, Josina van der]]||53||spinster||53 | |||
|- | |||
|219||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|206||2||[[Adam Roosen (circa 1745-1793)|Pluijm, Margo]]||81||spinster||53 | |||
|- | |||
||||||||||||||| | |||
|- | |||
|220||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|207||3||[[Gerardus Vogels (1808-1844)|Vogels, Gerardus]]||22||wever||53 | |||
|- | |||
|221||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|208||6||[[Franciscus Vogels (1790-1846)|Vogels, Francis]]||38||wever||53 | |||
|- | |||
||||||||||||||| | |||
|- | |||
|222||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|209||9||[[Joannes van Hauts (1780-1845)|Houts, Jan van]]||47||winkelier||54 | |||
|- | |||
|223||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|210||2||[[Theodorus Welte (1754-1817)|Mortel, Theodora van de]]||67||spinster||54 | |||
|- | |||
|224||Kerkeind||211||4||[[Justinus de Louw (1784-1860)|Louw, Justinus de]]||45||pastoor||54 | |||
|- | |||
|225||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|212||5||[[Joannes van de Mortel (1756-1834)|Mortel, Jan Peter van de]]||73||bakker||54 | |||
|- | |||
|226||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|213||2||[[Joannes van de Mortel (1790-1848)|Mortel, Johannis van de]]||39||bakker||55 | |||
|- | |||
|227||Kerkeind||214||8||[[Joannes Matheus Goossens (1795-1876)|Goossens, Jan Mattijs]]||34||winkelier||55 | |||
|- | |||
|228||Kerkeind||215||5||[[Henricus Goossens (1754-1818)|Welten, Allegonda]]||64||tapster||55 | |||
|- | |||
|229||Kerkeind||216||6||[[Mathias Goosens (1786-1862)|Goossens, Mattijs]]||43||smid||55 | |||
|- | |||
|230||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|217||3||[[Johannes Nooijen (1764-1836)|Nooijen, Johannis]]||69||dagloner||56 | |||
|- | |||
|231||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|218||3||[[Henricus van Bree (1782-1863)|Bree, Hendrik van]]||47||landbouwer||56 | |||
|- | |||
|232||Kerkeind||219||3||[[Joannes van de Nieuwenhuizen (1785-1830)|Nieuwenhuizen, Johannis van de]]||48||dagloner||56 | |||
|- | |||
|233||Kerkeind||220||2||[[Johannes Peters (1795-1874)|Franssen, Johannis]]||35||wever||56 | |||
|- | |||
|234||Kerkeind||221||7||[[Gerardus de Law (1789-1840)|Louw, Gerrit de]]||40||wever||56 | |||
|-225 | |||
|235||Kerkeind||222||8||[[Arnoldus van de Mortel (1785-1836)|Mortel, Arnoldus van de]]||43||wever||56 | |||
|- | |||
|236||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|223||3||[[Johannes van Laanen (1774-1845)|Laanen, Johannes van]]||57||wever||57 | |||
|- | |||
|237||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|224||4||[[Franciscus van Moorsel (1791-1845)|Moorsel, Francis van]]||39||dagloner||57 | |||
|- | |||
|238||Kerkeind||225||4||[[Arnoldus van den Coneijndenberg (1788-1859)|Koneijenberg, Arnoldus van de]]||41||wever||57 | |||
|- | |||
|239||Kerkeind||226||2||[[Joannes Meulendijks (1760-1816)|Hugten, Henrica van]]||72||spinster||57 | |||
|- | |||
|240||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|227<ref>De lijst geeft per abuis nummer 127.</ref>||6||[[Joannes van Hout (1769-1831)|Hout, Jan van]]||66||wever||58 | |||
|- | |||
|241||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|228||5||[[Franciscus Berkers (1790-1854)|Berkers, Francis]]||39||dagloner||58 | |||
|- | |||
||||||||||||||| | |||
|- | |||
|242||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|229||3||[[Carolus Nentwig (1775-1821)|Kerkhof, Elisabeth van de]]||65||spinster||58 | |||
|- | |||
|243||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|230||2||[[Joannes van Vossele (1761-1824)|Wetten, Catharina van]]||54||spinster||58 | |||
|- | |||
|244||Kerkeind||style="background-color:#FC9;"|231||2||[[Joannes van de Konijneberg (1807-1883)|Koneijnenberg, Johannis van de]]||22||wever||58 | |||
|- | |||
|245||Kerkeind||232||2||[[Antonius Henricus Ross (1753-1818)|Scholtus, Wilhelmina]]||71||particuliere||58 | |||
|- | |||
|246||Kerkeind||233||5||[[Hendrik Jacob Laats (1770-1854)|Laats, Hendrik Jacob]]||59||gepensioneerd ontvanger||59 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
{{appendix}} | {{appendix}} | ||
[[categorie:lijsten]] | [[categorie:lijsten]] |
Versie van 25 dec 2020 18:06
Onderstaand overzicht van de volkstelling van 1829 geeft per adres het aantal gezinsleden, de hoofdbewoner, de leeftijd en het beroep, zoals vermeld op de lijst.
De originele aktes zijn te vinden op de website van Regionaal Historisch Informatiecentrum Eindhoven (RHCe) toegang 13180 gemeentebestuur Deurne inv.nr. 4528. Het bronnummer geeft de volgpagina in die bron aan.
Als meerdere gezinnen in één huis wonen zijn de betreffende | huisnummers gekleurd. |
Volkstelling van 1829 in Deurne | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
nr. | wijk | huisnr. | bewoners | hoofdbewoner | leeftijd | beroep | bronnr. |
1 | Meulenhof | 1 | 6 | Crooijmans, Johannis | 59 | landbouwer | 2 |
2 | Meulenhof | 2 | 6 | Roijakkers, Dirk | 53 | landbouwer | 2 |
3 | Meulenhof | 3 | 5 | Manders, Antony | 46 | landbouwer | 2 |
4 | Meulenhof | 4 | 7 | Rijnders, Johannis | 41 | landbouwer | 2 |
5 | Meulenhof | 5 | 5 | Teunissen, Johannis | 34 | landbouwer | 3 |
6 | Meulenhof | 6 | 6 | Manders, Johannis Mathijs | 70 | landbouwer | 3 |
7 | Meulenhof | 7 | 7 | Leijenburg, Catharina van | 50 | landbouwerse | 3 |
8 | Meulenhof | 8 | 7 | Berg, Johannis van den | 52 | landbouwer | 4 |
9 | Meulenhof | 9 | 4 | Deenen, Huibert | 35 | landbouwer | 4 |
10 | Meulenhof | 10 | 5 | Raijmakers, Johannis | 32 | landbouwer | 4 |
11 | Meulenhof | 11 | 4 | Rovers, Wilbrordus | 43 | landbouwer | 4 |
12 | Blijs | 12 | 3 | Laar, Simon van de | 27 | landbouwer | 5 |
13 | Blijs | 13 | 9 | Kerkhof, Willem van de | 50 | landbouwer | 5 |
14 | Bruggen | 14 | 3 | Veggel, Gerardus van | 29 | landbouwer | 5 |
15 | Bruggen | 15 | 9 | Mortel, Antony van de | 70 | landbouwer | 5 |
16 | Bruggen | 16 | 5 | Bankers, Johannis | 59 | landbouwer | 6 |
17 | Bruggen | 17 | 2 | Gruijters, Johannis | 34 | landbouwer | 6 |
18 | Bruggen | 18 | 5 | Heesman, Pieter | 34 | landbouwer | 6 |
19 | Voort | 19 | 6 | Lammers, Johannis | 41 | landbouwer | 6 |
20 | Voort | 20 | 7 | Beijers, Dirk | 33 | landbouwer | 7 |
21 | Kouwenhoek | 21 | 5 | Zanden, Anna Maria van der | 63 | landbouwerse | 7 |
22 | Kouwenhoek | 22 | 5 | Sleegers, Willem | 58 | landbouwer | 7 |
23 | Kouwenhoek | 23 | 4 | Mortel, Anna van de | 66 | landbouwerse | 8 |
24 | Kouwenhoek | 24 | 1 | Kerkhof, Mechelina van de | 64 | spinster | 8 |
25 | Kouwenhoek | 25 | 5 | Ooij, Nicolaas van | 49 | dekker | 8 |
26 | Wasberg | 26 | 5 | Bree, Martinus van | 52 | landbouwer | 8 |
27 | Wasberg | 27 | 4 | Pluijm, Antony | 60 | landbouwer | 8 |
28 | Wasberg | 28 | 5 | Bree, Willem van | 50 | landbouwer | 9 |
29 | Wasberg | 29 | 3 | Doorne, Jan van | 71 | landbouwer | 9 |
30 | Wasberg | 30 | 7 | Bouwmans, Willem | 66 | landbouwer | 9 |
31 | Wasberg | 31 | 5 | Kerkhof, Pieter van de | 48 | dekker | 9 |
32 | Milheezendijk | 32 | 6 | Vorst, Francis van de | 43 | dagloner | 10 |
33 | Milheezendijk | 33 | 4 | Munsters, Pieter | 72 | landbouwer | 10 |
34 | Milheezendijk | 34 | 3 | Berkers, Antony | 37 | landbouwer | 10 |
35 | Milheezendijk | 35 | 5 | Strijbosch, Hendricus | 61 | landbouwer | 10 |
36 | Milheezendijk | 36 | 3 | Cleeven, Paulus | 39 | landbouwer | 10 |
37 | Wasberg | 37 | 3 | Berkmortel, Johannis van de | 41 | landbouwer | 11 |
38 | Wasberg | 38 | 4 | Maas, Francis | 28 | touwslager | 11 |
39 | Wasberg | 39 | 2 | Jacobs, Joanna Maria | 48 | spinster | 11 |
40 | Wasberg | 40 | 3 | Bouwmans, Francina | 57 | spinster | 11 |
41 | Wasberg | 41 | 4 | Hermans, Hendrina | 44 | spinster | 11 |
42 | Wasberg | 42 | 5 | Koolen, Antony | 70 | landbouwer | 11 |
43 | Wasberg | 43 | 3 | Geeven, Maria | 61 | spinster | 12 |
44 | Wasberg | 43a | 1 | Smits, Catharina | 32 | spinster | 12 |
45 | Wasberg | 44 | 3 | Zanden, Willem van der | 30 | landbouwer | 12 |
46 | Wasberg | 45 | 4 | Zanden, Wilhelmina van der | 66 | landbouwerse | 12 |
47 | Wasberg | 46 | 7 | Kerkhof, Johannis van de | 50 | landbouwer | 12 |
48 | Wasberg | 47 | 4 | Leunen, Gerrit van | 47 | wever | 12 |
49 | Wasberg | 48 | 4 | Bastiaans, Martinus | 42 | dagloner | 13 |
50 | Wasberg | 49 | 6 | Bertrams, Willem | 61 | wever | 13 |
51 | Wasberg | 50 | 3 | Keijzers, Hendrik | 55 | landbouwer | 13 |
52 | Wasberg | 51 | 5 | Meulendijks, Everardus | 51 | landbouwer | 13 |
53 | Wasberg | 52 | 10 | Nooijen, Jan | 50 | landbouwer | 14 |
54 | Wasberg | 53 | 6 | Jacobs, Petronilla | 54 | landbouwerse | 14 |
55 | Wasberg | 54 | 5 | Weijer, Ida van de | 53 | landbouwerse | 14 |
56 | Wasberg | 54 | 1 | Leuken, Christina van | 37 | spinster | 15 |
57 | Wasberg | 54a | 3 | Verhees, Arnoldus | 63 | landbouwer | 15 |
58 | Wasberg | 55 | 6 | Martens, Jan | 46 | dagloner | 15 |
59 | Wasberg | 55a | 1 | Ven, Hendrina van de | 53 | spinster | 15 |
60 | Wasberg | 56 | 5 | Beek, Mattijs van de | 76 | landbouwer | 15 |
61 | Wasberg | 57 | 5 | Hermans, Annamaria | 45 | spinster | 15 |
62 | Wasberg | 58 | 6 | Neerven, Dorothea van | 33 | landbouwer | 16 |
63 | Wasberg | 59 | 4 | Janssen, Antonetta | 54 | landbouwerse | 16 |
64 | Wasberg | 60 | 6 | Janssen, Johannis | 39 | landbouwer | 16 |
65 | Wasberg | 61 | 6 | Neerven, Jan van | 54 | landbouwer | 16 |
66 | Wasberg | 62 | 4 | Koppens, Antony | 35 | dagloner | 17 |
67 | Wasberg | 62a | 3 | Bouwmans. Henricus | 39 | wever | 17 |
68 | Haageind | 63 | 8 | Nooijen, Simon | 73 | landbouwer | 17 |
69 | Haageind | 64 | 9 | Hommen, Adam | 36 | fabrikant | 17 |
70 | Haageind | 64a | 5 | Schmitz, Johan | 30 | fabrikant | 18 |
71 | Haageind | 65 | 8 | Riet, Gerard van | 53 | notaris en burgemeester | 18 |
72 | Haageind | 66 | 5 | Kuijpers, Pieter | 58 | landbouwer | 18 |
73 | Haageind | 67 | 5 | Lammers, Joost | 69 | landbouwer | 19 |
74 | Haageind | 68 | 7 | Heuvel, Johannis van den | 63 | landbouwer | 19 |
75 | Haageind | 69 | 9 | Bertrams, Andries | 71 | landbouwer | 19 |
76 | Haageind | 70 | 6 | Smits, Martinus | 68 | landbouwer | 20 |
77 | Haageind | 71 | 8 | Gog, Johannis van | 63 | landbouwer | 20 |
78 | Haageind | 72 | 2 | Janssen, Dorothea Maria | 67 | spinster | 20 |
79 | Haageind | 73 | 2 | Enkevort, Johannis van | 34 | opziener der jagt | 20 |
80 | Haageind | 74 | 8 | Goossens, Gerardus | 41 | landbouwer | 20 |
81 | Haageind | 75 | 1 | Koolen, Joanna Maria | 44 | spinster | 21 |
82 | Haageind | 76 | 5 | Bertrams, Hendricus | 66 | landbouwer | 21 |
83 | Haageind | 77 | 4 | Thoro, Willem | 66 | landbouwer | 21 |
84 | Haageind | 78 | 1 | Elbers, Maria | 74 | spinster | 21 |
85 | Haageind | 79 | 4 | Bertrams,Willem | 62 | llandbouwer | 21 |
86 | Haageind | 80 | 8 | Jacobs, Theodorus | 52 | landbouwer | 22 |
87 | Haageind | 80a | 1 | Neerven, Maria van | 55 | spinster | 22 |
88 | Haageind | 81 | 6 | Berkmortel, Antony van den | 36 | landbouwer | 22 |
89 | Haageind | 82 | 9 | Aarts, Antony | 50 | landbouwer | 22 |
90 | Haageind | 83 | 6 | Haandel, Hendrina van | 69 | landbouwerse | 23 |
91 | Haageind | 84 | 7 | Claus, Willem | 56 | landbouwer | 23 |
92 | Haageind | 85 | 4 | Lieshout, Antony van | 69 | landbouwer | 23 |
93 | Haageind | 86 | 4 | Verdeuzeldonk, Antony | 69 | landbouwer | 24 |
94 | Haageind | 87 | 6 | Smits, Maria | 62 | landbouwerse | 24 |
95 | Haageind | 88 | 4 | Kuijpers, Johannis | 37 | landbouwer | 24 |
96 | Haageind | 88a | 2 | Bussel, Dirk van | 52 | dagloner | 24 |
97 | Haageind | 89 | 6 | Aarts, Arnoldus | 45 | landbouwer | 24 |
98 | Haageind | 90 | 7 | Veth, Johanna de | 40 | landbouwerse | 25 |
99 | Haageind | 91 | 2 | Maas, Hendricus | 33 | landbouwer | 25 |
100 | Haageind | 92 | 2 | Scheepers, Elisabeth | 69 | particuliere | 25 |
101 | Haageind | 93 | 3 | Kreekelberg, Gordianus | 29 | kleermaker | 25 |
102 | Haageind | 94 | 4 | Martines, Jan Samuel de | 72 | gepensioneerd officier | 25 |
103 | Haageind | 95 | 7 | Goossens, Maria | 83 | landbouwerse | 26 |
104 | Haageind | 96 | 1 | Heuvel, Joannamaria van den | 68 | spinster | 26 |
105 | Haageind | 96a | 2 | Gog, Jan van | 51 | metselaar | 26 |
106 | Haageind | 97 | 5 | Gog, Lambert van | 52 | wever | 26 |
107 | Haageind | 98 | 3 | Hetterschij, Paulus | 46 | ontvanger | 26 |
108 | Haageind | 99 | 6 | Mulders, Andries | 33 | bakker | 26 |
109 | Haageind | 100 | 8 | Flerks, Josina | 56 | winkelierster | 27 |
110 | Haageind | 101 | 6 | Noort, Wilhelmus Johannes van | 42 | particulier | 27 |
111 | Haageind | 102 | 5 | Mortel, Peter Gregorius van de | 30 | winkelier | 27 |
112 | Haageind | 103 | 5 | Mortel, Andries van de | 56 | timmerman | 28 |
113 | Haageind | 104 | 5 | Manders, Jacobus | 38 | wever | 28 |
114 | Haageind | 105 | 5 | Kusters, Johannis | 33 | schoenmaker | 28 |
115 | Haageind | 106 | 3 | Diktenzee, Willem | 49 | dagloner | 28 |
116 | Haageind | 107 | 3 | Roefs, Poulus Henricus Theodorus | 27 | bakker | 29 |
117 | Haageind | 107a | 6 | Welten, Adriaan | 34 | dagloner | 29 |
118 | Haageind | 108 | 7 | Wouters, Johannis | 42 | tapper | 29 |
119 | Haageind | 109 | 4 | Franssen, Thomas | 33 | wever | 29 |
120 | Haageind | 110 | 2 | Lammers, Joannamaria | 81 | spinster | 30 |
121 | Haageind | 111 | 3 | Smits, Antony | 72 | landbouwer | 30 |
122 | Haageind | 112 | 7 | Smits, Johanna | 73 | landbouwerse | 30 |
123 | Haageind | 113 | 4 | Neerven, Jan van | 69 | landbouwer | 30 |
124 | Haageind | 114 | 9 | Berne, Maria ver | 72 | landbouwerse | 30 |
125 | Haageind | 115 | 1 | Maria Kuijpers | 54 | spinster | 31 |
126 | Haageind | 115a | 4 | Munsters, Gevardus | 59 | dagloner | 31 |
127 | Haageind | 116 | 6 | Wetten, Arnoldus van | 45 | landbouwer | 31 |
128 | Haageind | 117 | 3 | Mortel, Arnoldus van de | 49 | timmerman | 31 |
129 | Haageind | 118 | 5 | Cox, Johannis | 58 | metselaar | 32 |
130 | Haageind | 119 | 5 | Mortel, Antony van de | 51 | wever | 32 |
131 | Haageind | 120 | 3 | Aldenzee, Peter | 31 | smid | 32 |
132 | Haageind | 121 | 9 | Mortel, Johannis van de | 30 | timmerman | 32 |
133 | Kerkeind | 122 | 7 | Pluijm, Gabriel | 63 | wever | 33 |
134 | Kerkeind | 123 | 5 | Brangers, Johannis Wilhelmus | 34 | kleermaker | 33 |
135 | Kerkeind | 124 | 3 | Melgers, Johannis | 24 | wever | 33 |
136 | Kerkeind | 125 | 6 | Ven, Francis van de | 49 | wever | 33 |
137 | Kerkeind | 126 | 3 | Lourense, Lourens | 35 | landbouwer | 34 |
138 | Kerkeind | 127 | 5 | Zanden, Jan van der | 61 | landbouwer | 34 |
139 | Kerkeind | 128 | 9 | Welten, Theodorus | 42 | landbouwer | 34 |
140 | Kerkeind | 129 | 8 | Berkmortel, Theodorus van den | 38 | landbouwer | 35 |
141 | Kerkeind | 130 | 6 | Aarts, Hendricus | 47 | landbouwer | 35 |
142 | Kerkeind | 131 | 7 | Kerkhof, Francis van de | 59 | landbouwer | 35 |
143 | Kerkeind | 132 | 5 | Brussel, Maria Catharina van | 59 | landbouwerse | 36 |
144 | Kerkeind | 133 | 6 | Smits, Lucas | 34 | landbouwer | 36 |
145 | Kerkeind | 134 | 5 | Beek, Johannis van de | 42 | landbouwer | 36 |
146 | Kerkeind | 135 | 4 | Daverveld, Antony | 28 | kleermaker | 36 |
147 | Kerkeind | 136 | 5 | Nooijen, Johannis | 35 | landbouwer | 37 |
148 | Kerkeind | 137 | 6 | Martens, Adriaan | 76 | landbouwer | 37 |
149 | Kerkeind | 138 | 3 | Pieter Lammers | 58 | landbouwer | 37 |
150 | Kerkeind | 139 | 9 | Horik, Johannis van | 63 | landbouwer | 37 |
151 | Kerkeind | 140 | 7 | Lammers, Johannis | 33 | landbouwer | 38 |
152 | Kerkeind | 141 | 3 | Schaijk, Agnes van | 60 | particuliere | 38 |
153 | Kerkeind | 142 | 5 | Mortel, Anna Maria van de | 67 | particuliere | 38 |
154 | Kerkeind | 143 | 5 | Goorts, Willem | 32 | wever | 38 |
155 | Kerkeind | 144 | 7 | Klaassen, Nicolaas | 45 | dagloner | 39 |
156 | Kerkeind | 145 | 2 | Gerven, Elisabeth van | 49 | dagloonster | 39 |
157 | Kerkeind | 146 | 4 | Meulendijks, Johannis | 28 | landbouwer | 39 |
158 | Kerkeind | 147 | 3 | Louw, Petronella de | 44 | spinster | 39 |
159 | Kerkeind | 148 | 3 | Vriends, Hendrik | 69 | landbouwer | 40 |
160 | Kerkeind | 149 | 8 | Kerkhof, Maria van de | 66 | landbouwerse | 40 |
161 | Kerkeind | 150 | 3 | Groenemans, Cornelis | 37 | wever | 40 |
162 | Kerkeind | 151 | 4 | Mortel, Joannamaria van de | 77 | tapster | 40 |
163 | Kerkeind | 152 | 3 | Delsperger, Nicolaas | 50 | veldwachter | 40 |
164 | Kerkeind | 153 | 2 | Nooijen, Johannis | 44 | landbouwer | 41 |
165 | Kerkeind | 154 | 7 | Lutters, Mattijs | 35 | metselaar | 41 |
166 | Kerkeind | 155 | 1 | Hugten, Hendrina van | 43 | spinster | 41 |
167 | Kerkeind | 156 | 7 | Bogaert, Maria van den | 73 | landbouwerse | 41 |
168 | Kerkeind | 157 | 2 | Holhein, Maria Catharina | 78 | zonder beroep | 41 |
169 | Kerkeind | 158 | 5 | Schaijk, Michiel van | 57 | gepensioneerd commies | 42 |
170 | Kerkeind | 159 | 10 | Wagemans, Antony | 33 | landbouwer | 42 |
171 | Kerkeind | 160 | 8 | Valkenburg, Dirk | 46 | predikant | 42 |
172 | Kerkeind | 161 | 3 | Munsters, Lourens | 32 | wever | 43 |
173 | Kerkeind | 162 | 4 | Jegerings, Pieter | 51 | dagloner | 43 |
174 | Kerkeind | 163 | 6 | Dijk, Jan van | 49 | smid | 43 |
175 | Kerkeind | 164 | 5 | Kuijpers, Hendrik | 55 | landbouwer | 43 |
176 | Kerkeind | 165 | 2 | Flerks, Leonardus | 57 | kleermaker | 44 |
177 | Kerkeind | 166 | 5 | Kuijpers. Mattijs | 40 | wever | 44 |
178 | Kerkeind | 167 | 1 | Nooijen, Johanna | 50 | dagloonster | 44 |
179 | Kerkeind | 168 | 6 | Knapen, Dielis | 62 | kuijper | 44 |
180 | Kerkeind | 169 | 4 | Zanden, Johannis van der | 46 | dagloner | 44 |
181 | Kerkeind | 170 | 5 | Bogaart, Johannis van den | 37 | olieslager | 44 |
182 | Kerkeind | 171 | 2 | Melgers, Martinus | 30 | timmerman | 45 |
183 | Kerkeind | 172 | 2 | Adriaans, Pieter | 60 | dagloner | 45 |
184 | Kerkeind | 173 | 6 | Vos, Adriaan de | 38 | zonder beroep | 45 |
185 | Kerkeind | 174 | 3 | Doerne, Maria van | 61 | naaister | 45 |
186 | Kerkeind | 175 | 4 | Welten, Judocus | 30 | wever | 45 |
187 | Kerkeind | 176 | 6 | Mortel, Jan Willem van de | 31 | fabrikeur | 46 |
188 | Kerkeind | 177 | 6 | Janssen, Walterius Antonius | 33 | herbergier | 46 |
189 | Kerkeind | 178 | 5 | Kerkhof, Pieter van de | 35 | tapper | 46 |
190 | Kerkeind | 179 | 3 | Mortel, Lambert van de | 65 | wever | 46 |
191 | Kerkhof[1] | 180 | 3 | Lieshout, Francis van | 32 | koperslager | 47 |
192 | Kerkhof | 181 | 4 | Roijmans, Petronella | 50 | spinster | 47 |
193 | Kerkeind | 182 | 3 | Boomen, Peter van den | 36 | vleeshouwer | 47 |
194 | Kerkeind | 183 | 6 | Werts, Joachimus | 43 | dagloner | 47 |
195 | Kerkeind | 184 | 7 | Leunen, Willem van | 48 | dagloner | 47 |
196 | Kerkeind | 185 | 5 | Lourense, Johannis | 64 | landbouwer | 48 |
197 | Kerkeind | 186 | 9 | Mortel, Paulina Louisa van de | 37 | particuliere | 48 |
198 | Kerkeind | 187 | 8 | Hoonings, Lambertus | 59 | kleermaker | 48 |
199 | Kerkeind | 188 | 2 | Mortel, Maria Catharina van de | 76 | tapster | 49 |
200 | Kerkeind | 189 | 5 | Mortel, Antonetta van de | 66 | spinster | 49 |
201 | Kerkeind | 190 | 2 | Schrij, Fredericus Willem Carel Theod. | 26 | verwer | 49 |
202 | Kerkeind | 191 | 3 | Hermans, Hendricus | 64 | schoenmaker | 49 |
203 | Kerkeind | 192 | 2 | Corstiaans, Adriaan | 60 | winkelier | 49 |
204 | Kerkeind | 193 | 5 | Wijnants, Petrus | 72 | schoononderwijzer | 50 |
205 | Kerkeind | 194 | 6 | Eijk, Johannis van | 41 | bakker | 50 |
206 | Kerkeind | 195 | 2 | Sieverts, Johannis Cornelis | 30 | commies | 50 |
207 | Kerkeind | 195 | 8 | Koch, Peter Mattijs | 37 | pottenbakker | 50 |
208 | Kerkeind | 196 | 9 | Brangers, Pieter | 35 | kleermaker | 51 |
209 | Kerkeind | 197 | 3 | Beekers, Joseph | 57 | vleeshouwer | 51 |
210 | Kerkeind | 197a | 1 | Mortel, Antonetta van de | 68 | particuliere | 51 |
211 | Kerkeind | 198 | 6 | Ooijen, Willem van | 34 | wever | 51 |
212 | Kerkeind | 199 | 2 | Welten, Annamaria | 68 | spinster | 52 |
213 | Kerkeind | 200 | 4 | Smits, Paulus | 39 | wever | 51 |
214 | Kerkeind | 201 | 7 | Kuijpers, Jan Willem | 53 | winkelier | 52 |
215 | Kerkeind | 202 | 2 | Goossens, Johanna | 79 | spinster | 52 |
216 | Kerkeind | 203 | 6 | Melgers, Johannis | 66 | timmerman | 52 |
217 | Kerkeind | 204[2] | 6 | Vogels, Hendrina | 46 | spinster | 53 |
218 | Kerkeind | 205 | 3 | Krieken, Josina van der | 53 | spinster | 53 |
219 | Kerkeind | 206 | 2 | Pluijm, Margo | 81 | spinster | 53 |
220 | Kerkeind | 207 | 3 | Vogels, Gerardus | 22 | wever | 53 |
221 | Kerkeind | 208 | 6 | Vogels, Francis | 38 | wever | 53 |
222 | Kerkeind | 209 | 9 | Houts, Jan van | 47 | winkelier | 54 |
223 | Kerkeind | 210 | 2 | Mortel, Theodora van de | 67 | spinster | 54 |
224 | Kerkeind | 211 | 4 | Louw, Justinus de | 45 | pastoor | 54 |
225 | Kerkeind | 212 | 5 | Mortel, Jan Peter van de | 73 | bakker | 54 |
226 | Kerkeind | 213 | 2 | Mortel, Johannis van de | 39 | bakker | 55 |
227 | Kerkeind | 214 | 8 | Goossens, Jan Mattijs | 34 | winkelier | 55 |
228 | Kerkeind | 215 | 5 | Welten, Allegonda | 64 | tapster | 55 |
229 | Kerkeind | 216 | 6 | Goossens, Mattijs | 43 | smid | 55 |
230 | Kerkeind | 217 | 3 | Nooijen, Johannis | 69 | dagloner | 56 |
231 | Kerkeind | 218 | 3 | Bree, Hendrik van | 47 | landbouwer | 56 |
232 | Kerkeind | 219 | 3 | Nieuwenhuizen, Johannis van de | 48 | dagloner | 56 |
233 | Kerkeind | 220 | 2 | Franssen, Johannis | 35 | wever | 56 |
234 | Kerkeind | 221 | 7 | Louw, Gerrit de | 40 | wever | 56 |
235 | Kerkeind | 222 | 8 | Mortel, Arnoldus van de | 43 | wever | 56 |
236 | Kerkeind | 223 | 3 | Laanen, Johannes van | 57 | wever | 57 |
237 | Kerkeind | 224 | 4 | Moorsel, Francis van | 39 | dagloner | 57 |
238 | Kerkeind | 225 | 4 | Koneijenberg, Arnoldus van de | 41 | wever | 57 |
239 | Kerkeind | 226 | 2 | Hugten, Henrica van | 72 | spinster | 57 |
240 | Kerkeind | 227[3] | 6 | Hout, Jan van | 66 | wever | 58 |
241 | Kerkeind | 228 | 5 | Berkers, Francis | 39 | dagloner | 58 |
242 | Kerkeind | 229 | 3 | Kerkhof, Elisabeth van de | 65 | spinster | 58 |
243 | Kerkeind | 230 | 2 | Wetten, Catharina van | 54 | spinster | 58 |
244 | Kerkeind | 231 | 2 | Koneijnenberg, Johannis van de | 22 | wever | 58 |
245 | Kerkeind | 232 | 2 | Scholtus, Wilhelmina | 71 | particuliere | 58 |
246 | Kerkeind | 233 | 5 | Laats, Hendrik Jacob | 59 | gepensioneerd ontvanger | 59 |
Bronnen, noten en/of referenties |