Fraters van Tilburg die in het fraterhuis aan de Visser in Deurne woonden: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(11 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 61: | Regel 61: | ||
|[[Carolus Gerardus Antonius Maria Boumans (1907)|Boumans, Carolus Gerardus Antonius Maria]]||Vitalis||1949||1954 | |[[Carolus Gerardus Antonius Maria Boumans (1907)|Boumans, Carolus Gerardus Antonius Maria]]||Vitalis||1949||1954 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Nicolaas Hendrikus Braam (1883-1919|Braam, Johannes Nicolaas Hendrikus]]||Cyprianus||1903||1904 | |[[Johannes Nicolaas Hendrikus Braam (1883-1919)|Braam, Johannes Nicolaas Hendrikus]]||Cyprianus||1903||1904 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Cornelis Antonius de Bree (1903-1968)|Bree, Johannes Cornelis Antonius de]]||Eucherius||1964||1968 | |[[Johannes Cornelis Antonius de Bree (1903-1968)|Bree, Johannes Cornelis Antonius de]]||Eucherius||1964||1968 | ||
Regel 74: | Regel 74: | ||
|[[Jacobus Cornelis van Bussel (1894-1973)|Bussel, Jacobus Cornelis van]] ||Laurens||1944||1958 | |[[Jacobus Cornelis van Bussel (1894-1973)|Bussel, Jacobus Cornelis van]] ||Laurens||1944||1958 | ||
|- | |- | ||
|[[Petrus Franciscus Carpay (1919)|Carpay, Petrus Franciscus]]||Burchardus||1959||1966 | |[[Petrus Franciscus Carpay (1919-2015)|Carpay, Petrus Franciscus]]||Burchardus||1959||1966 | ||
|- | |- | ||
|[[Henricus Theodorus Joannes van Casteren (1892-1969)|Casteren, Henricus Theodorus Joannes van]]||Silvester||1915||1916 | |[[Henricus Theodorus Joannes van Casteren (1892-1969)|Casteren, Henricus Theodorus Joannes van]]||Silvester||1915||1916 | ||
Regel 80: | Regel 80: | ||
|[[Arnoldus Joannes Leonardus Ceelen (1894-1974)|Ceelen, Arnoldus Joannes Leonardus]]||Adelbert||1913||1914 | |[[Arnoldus Joannes Leonardus Ceelen (1894-1974)|Ceelen, Arnoldus Joannes Leonardus]]||Adelbert||1913||1914 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Antonius Clement (1916-2001)|Clement, Johannes Antonius]]||Manfred||1969||1987 | |||
|[[Johannes Antonius Clement (1916-2001 |Clement, Johannes Antonius]]||Manfred||1969||1987 | |||
|- | |- | ||
|[[ Simon Jannes Petrus Clijssen (1924) |Clijssen, Simon Jannes Petrus]]||Landoald||1968||1969 | |[[ Simon Jannes Petrus Clijssen (1924) |Clijssen, Simon Jannes Petrus]]||Landoald||1968||1969 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Hendrikus Coopmans (1923-2010)|Coopmans, Johannes Hendrikus]]||Desiderius||1946||1952 | |||
|- | |||
|[[Adrianus Godefridus Antonius Maria Copal (1922-1998)|Copal, Adrianus Godefridus Antonius Maria]]||Randoald||1958||1960 | |[[Adrianus Godefridus Antonius Maria Copal (1922-1998)|Copal, Adrianus Godefridus Antonius Maria]]||Randoald||1958||1960 | ||
|- | |- | ||
|[[Wilhelmus Johannes Coppens (1900-1968)|Coppens, Wilhelmus Johannes]]||Justinus||1936||1968 | |[[Wilhelmus Johannes Coppens (1900-1968)|Coppens, Wilhelmus Johannes]]||Justinus||1936||1968 | ||
Regel 158: | Regel 156: | ||
|[[Henrikus van der Heijden (1846-1923)|Heijden, Henrikus van der]]||Vitalis||1897||1900 | |[[Henrikus van der Heijden (1846-1923)|Heijden, Henrikus van der]]||Vitalis||1897||1900 | ||
|- | |- | ||
|[[Cornelis Johannes Petrus van den Heijkant (1912)|Heijkant, Cornelis Johannes Petrus van den]]||Govardus||1933||1933 | |[[Cornelis Johannes Petrus van den Heijkant (1912-1996)|Heijkant, Cornelis Johannes Petrus van den]]||Govardus||1933||1933 | ||
|- | |- | ||
|[[Hendrikus Martinus Hendriks (1890-1978)|Hendriks, Hendrikus Martinus]]||Lamberto||1912||1913 | |[[Hendrikus Martinus Hendriks (1890-1978)|Hendriks, Hendrikus Martinus]]||Lamberto||1912||1913 | ||
Regel 166: | Regel 164: | ||
|[[Joannes Hermans (1903-1965)|Hermans, Joannes]]||Henrico||1958||1965 | |[[Joannes Hermans (1903-1965)|Hermans, Joannes]]||Henrico||1958||1965 | ||
|- | |- | ||
|[[Wilhelmus Franciscus van Hest (1883)|Hest van, Wilhelmus Franciscus]]||Hungerus||1909||1910 | |[[Wilhelmus Franciscus van Hest (1883-1963)|Hest van, Wilhelmus Franciscus]]||Hungerus||1909||1910 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Wilhelmus Josephus van Hest (1922-1999)|Hest van, Johannes Wilhelmus Josephus]]||Hungero (Jan)||1970||1973 | |||
|[[Johannes Wilhelmus Josephus van Hest (1922-1999)|Hest van, Johannes Wilhelmus Josephus]]||Jan | |||
|- | |- | ||
|[[Franciscus Adrianus Antonius van Hoof (1927-2005)|Hoof, Franciscus Adrianus Antonius van]]||Francino||1960||2005 | |[[Franciscus Adrianus Antonius van Hoof (1927-2005)|Hoof, Franciscus Adrianus Antonius van]]||Francino||1960||2005 | ||
Regel 178: | Regel 174: | ||
|[[Meinardus Antonius Hoogendijk (1947)|Hoogendijk, Meinardus Antonius]]||Meinardo||1970||1974 | |[[Meinardus Antonius Hoogendijk (1947)|Hoogendijk, Meinardus Antonius]]||Meinardo||1970||1974 | ||
|- | |- | ||
|[[Franciscus Josephus Paulus van Horrik (1914)|Horrik, Franciscus Josephus Paulus van]]||Luigi||1939||1940 | |[[Franciscus Josephus Paulus van Horrik (1914-1994)|Horrik, Franciscus Josephus Paulus van]]||Luigi||1939||1940 | ||
|- | |- | ||
|[[ Petrus Lambertus Josephus van den Houdt (1848-1926)|Houdt, Petrus Lambertus Josephus van den]]||Ludovicus||1904||1908 | |[[ Petrus Lambertus Josephus van den Houdt (1848-1926)|Houdt, Petrus Lambertus Josephus van den]]||Ludovicus||1904||1908 | ||
Regel 214: | Regel 210: | ||
|[[Johannis Franciscus Klunder (1871-1940)|Klunder, Johannis Franciscus]]||Cesarius||1912||1918 | |[[Johannis Franciscus Klunder (1871-1940)|Klunder, Johannis Franciscus]]||Cesarius||1912||1918 | ||
|- | |- | ||
|[[Leonardus Cornelius Marinus Kock (1914-1986)|Kock, Leonardus Cornelius Marinus]]||Prudens||1946||1947 | |[[Leonardus Cornelius Marinus de Kock (1914-1986)|Kock, Leonardus Cornelius Marinus de]]||Prudens||1946||1947 | ||
|- | |- | ||
|[[Bartholomeus Koeleman (1881-1949)|Koeleman, Bartholomeus]]||Edesius||1913||1915 | |[[Bartholomeus Koeleman (1881-1949)|Koeleman, Bartholomeus]]||Edesius||1913||1915 | ||
Regel 222: | Regel 218: | ||
|[[Johannes van Kollenburg (1878-1964)|Kollenburg, Johannes van]]||Isidorus||1909||1910 | |[[Johannes van Kollenburg (1878-1964)|Kollenburg, Johannes van]]||Isidorus||1909||1910 | ||
|- | |- | ||
|[[ Franciscus Henricus Johannes de Kort (1910-1997)|Kort de, Franciscus Henricus Johannes]]||Koenraad||1976||1987 | |[[ Franciscus Henricus Johannes de Kort (1910-1997)|Kort de, Franciscus Henricus Johannes]]||Koenraad||1976||1987 | ||
|- | |- | ||
Regel 272: | Regel 267: | ||
|[[Henricus Hubertus Joannes van den Nieuwenhuizen (1900-1976)|Nieuwenhuizen, Henricus Hubertus Joannes van den]]||Evaristus||1923||1923 | |[[Henricus Hubertus Joannes van den Nieuwenhuizen (1900-1976)|Nieuwenhuizen, Henricus Hubertus Joannes van den]]||Evaristus||1923||1923 | ||
|- | |- | ||
|[[ Jacobus Noordhoek (1917-1975)|Noordhoek, Jacobus]]||Thaddeus||1954||1958 | |[[ Jacobus Noordhoek (1917-1975)|Noordhoek, Jacobus]]||Thaddeus||1954||1958 | ||
|- | |- | ||
Regel 279: | Regel 273: | ||
|[[Johannes van Nunen (1855-1921)|Nunen Johannes van]]||Hugo||1916||1917 | |[[Johannes van Nunen (1855-1921)|Nunen Johannes van]]||Hugo||1916||1917 | ||
|- | |- | ||
|[[ Antonius Marinus Nuijen (1922-2002)|Nuijen, Antonius Marinus]]||Hugolinus||1946||1947 | |||
|[[ Antonius Marinus | |||
|- | |- | ||
|[[Joannes Antonius Cornelius Obbens (1881-1912)|Obbens, Joannes Antonius Cornelius]]||Ernestus||1901||1907 | |[[Joannes Antonius Cornelius Obbens (1881-1912)|Obbens, Joannes Antonius Cornelius]]||Ernestus||1901||1907 | ||
Regel 326: | Regel 319: | ||
|[[Theodorus Wilhelmus Robben (1896-1951)|Robben, Theodorus Wilhelmus]]||Adelardus||1921||1923 | |[[Theodorus Wilhelmus Robben (1896-1951)|Robben, Theodorus Wilhelmus]]||Adelardus||1921||1923 | ||
|- | |- | ||
|[[Hendrik van Roessel (1865)|Roessel, Hendrik van]]||Ivo||1897||1898 | |[[Hendrik van Roessel (1865-1923)|Roessel, Hendrik van]]||Ivo||1897||1898 | ||
|- | |- | ||
|[[Petrus Johannes Rombouts (1904-1953)|Rombouts, Petrus Johannes]]||Theodulf||1945||1951 | |[[Petrus Johannes Rombouts (1904-1953)|Rombouts, Petrus Johannes]]||Theodulf||1945||1951 | ||
Regel 334: | Regel 327: | ||
|[[Petrus den Ronden (1854-1911)|Ronden, Petrus den]]||Ferdinandus||1908||1909 | |[[Petrus den Ronden (1854-1911)|Ronden, Petrus den]]||Ferdinandus||1908||1909 | ||
|- | |- | ||
|[[Franciscus Joannes de Rooij (1914-2007)|Rooij de, Franciscus Joannes]]||Amando||1949||1949 | |[[Franciscus Joannes de Rooij (1914-2007)|Rooij de, Franciscus Joannes]]||Amando||1949||1949 | ||
|- | |- | ||
|[[Lambertus Joannes Antonius van Rooij (1920)|Rooij van, Lambertus Joannes Antonius]]||Theofried||1941||1942 | |[[Lambertus Joannes Antonius van Rooij (1920)|Rooij van, Lambertus Joannes Antonius]]||Theofried||1941||1942 | ||
|- | |- | ||
|[[Joannes Hiëronymus van Roosmalen (1941-2000)|Roosmalen, Joannes Hiëronymus van]]||Geraldus, Johan (Jo)||1967||1970 | |[[Joannes Hiëronymus van Roosmalen (1941-2000)|Roosmalen, Joannes Hiëronymus van]]||Geraldus, Johan (Jo)||1967||1970 | ||
|- | |- | ||
|[[Marinus Wilhelmus Cornelis Santegoets (1911)|Santegoets, Marinus Wilhelmus Cornelis]]||Wilhelminus||1934||1935 | |[[Marinus Wilhelmus Cornelis Santegoets (1911-1970)|Santegoets, Marinus Wilhelmus Cornelis]]||Wilhelminus||1934||1935 | ||
|- | |- | ||
|[[Adrianus Alphonsus Ludovicus van Santvoort (1886-1947)|Santvoort, Adrianus Alphonsus Ludovicus van]]||Ansbertus||1915||1916 | |[[Adrianus Alphonsus Ludovicus van Santvoort (1886-1947)|Santvoort, Adrianus Alphonsus Ludovicus van]]||Ansbertus||1915||1916 | ||
Regel 360: | Regel 351: | ||
|[[Adrianus Theresia Slegers (1915-2000)|Slegers, Adrianus Theresia]]||Cassiano||1956||1957 | |[[Adrianus Theresia Slegers (1915-2000)|Slegers, Adrianus Theresia]]||Cassiano||1956||1957 | ||
|- | |- | ||
|[[ Aloijsius Joannes Norbertus Smeulders (1909-1996)|Smeulders, Aloijsius Joannes Norbertus]]||Inigo||1958||1959 | |[[ Aloijsius Joannes Norbertus Smeulders (1909-1996)|Smeulders, Aloijsius Joannes Norbertus]]||Inigo||1958||1959 | ||
|- | |- | ||
Regel 379: | Regel 369: | ||
|[[Joseph Adrianus Maria van Strien (1909)|Strien, Joseph Adrianus Maria van]]||Wigbert||1933||1938 | |[[Joseph Adrianus Maria van Strien (1909)|Strien, Joseph Adrianus Maria van]]||Wigbert||1933||1938 | ||
|- | |- | ||
|[[ Michaël Gijsbertus Henricus Thal (1909-1991)|Thal, Michaël Gijsbertus Henricus]]||Michaël de Sanctis||1961||1964 | |[[ Michaël Gijsbertus Henricus Thal (1909-1991)|Thal, Michaël Gijsbertus Henricus]]||Michaël de Sanctis||1961||1964 | ||
|- | |- | ||
|[[Hermanus Bernardus Antonius Tijhuis (1903-1987)|Tijhuis, Hermanus Bernardus Antonius]]||Alfried||1925||1933 | |[[Hermanus Bernardus Antonius Tijhuis (1903-1987)|Tijhuis, Hermanus Bernardus Antonius]]||Alfried||1925||1933 | ||
|- | |- | ||
|[[Christiaan Tuijtelaars (1865-1928)|Tuijtelaars, Christiaan]]||Genesius||1918||1920 | |[[Christiaan Tuijtelaars (1865-1928)|Tuijtelaars, Christiaan]]||Genesius||1918||1920 | ||
|- | |- | ||
|[[ Leo Victor Vader (1929-2015)|Vader, Leo Victor]]||Liberto||1949||1950 | |||
|[[ Leo Victor Vader (1929)|Vader, Leo Victor]]||Liberto||1949||1950 | |||
|- | |- | ||
|[[Antonius Maria de Veer (1917-1970)|Veer, Antonius Maria de]]||Ansbert||1958||1963 | |[[Antonius Maria de Veer (1917-1970)|Veer, Antonius Maria de]]||Ansbert||1958||1963 | ||
Regel 418: | Regel 405: | ||
|[[Joseph Joannes Wilhelmus Vermeulen (1906-1945)|Vermeulen, Joseph Joannes Wilhelmus]]||Ansbertus||1926||1930 | |[[Joseph Joannes Wilhelmus Vermeulen (1906-1945)|Vermeulen, Joseph Joannes Wilhelmus]]||Ansbertus||1926||1930 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Franciscus Maria Vermeulen (1917-1994)|Vermeulen, Johannes Franciscus Maria]]||Norbertino||1948||1953 | |[[Johannes Franciscus Maria Vermeulen (1917-1994)|Vermeulen, Johannes Franciscus Maria]]||Norbertino||1948||1953 | ||
|- | |- | ||
Regel 442: | Regel 428: | ||
|- | |- | ||
|[[Antonij Vromans (1869-1938)|Vromans, Antonij]]||Linus||1916||1918 | |[[Antonij Vromans (1869-1938)|Vromans, Antonij]]||Linus||1916||1918 | ||
|- | |- | ||
|[[Justinus Antonius Maria Wagemakers (1912-1962)|Wagemakers, Justinus Antonius Maria]]||Maurits||1951||1956 | |[[Justinus Antonius Maria Wagemakers (1912-1962)|Wagemakers, Justinus Antonius Maria]]||Maurits||1951||1956 | ||
Regel 462: | Regel 447: | ||
|[[Andries van de Wiel (1865-1931)|Wiel, Andries van de]]||Marcianus||1910||1910 | |[[Andries van de Wiel (1865-1931)|Wiel, Andries van de]]||Marcianus||1910||1910 | ||
|- | |- | ||
|[[Henricus Theodoris Johannes van | |[[Henricus Theodoris Johannes van den Wildenberg (1912-1995)|Wildenberg, van den Henricus Theodoris Johannes]]||Lidwinus||1958||1963 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Cornelis Willems (1864-1930)|Willems, Johannes Cornelis]]||Silverius||1909||1910 | |[[Johannes Cornelis Willems (1864-1930)|Willems, Johannes Cornelis]]||Silverius||1909||1910 | ||
Regel 468: | Regel 453: | ||
|Willems, Johannes Cornelis||Silverius||1917||1921 | |Willems, Johannes Cornelis||Silverius||1917||1921 | ||
|- | |- | ||
|[[Johannes Josephus Antonius de Wit (1908)|Wit, Johannes Josephus Antonius de]]||Leonis||1928||1931 | |[[Johannes Josephus Antonius de Wit (1908-1978)|Wit, Johannes Josephus Antonius de]]||Leonis||1928||1931 | ||
|- | |- | ||
|[[ Ludovicus Joannes-Baptist Maria Witters (1918-2005)|Witters, Ludovicus Joannes-Baptist Maria]]||Cyriel ||1941||1946 | |[[ Ludovicus Joannes-Baptist Maria Witters (1918-2005)|Witters, Ludovicus Joannes-Baptist Maria]]||Cyriel ||1941||1946 | ||
|- | |- | ||
|[[Theodorus Christianus Wouters (1906-1987)|Wouters, Theodorus Christianus]]||Franciscus van Assisië ||1940||1945 | |[[Theodorus Christianus Wouters (1906-1987)|Wouters, Theodorus Christianus]]||Franciscus van Assisië ||1940||1945 | ||
Regel 478: | Regel 461: | ||
|[[Antonius Adrianus van Zantbeek (1866-1945)|Zantbeek, Antonius Adrianus van]]||Salesius||1921||1930 | |[[Antonius Adrianus van Zantbeek (1866-1945)|Zantbeek, Antonius Adrianus van]]||Salesius||1921||1930 | ||
|} | |} | ||
===Bron=== | ===Bron=== | ||
De gegevens in dit overzicht zijn letterlijk overgenomen uit de persoonsdossiers die zijn aangemaakt door de Fraters van Tilburg. [[Wil van Deursen]]<ref>De auteur van het boek "De Erfenis van Frater Francino 1960-2005", 45 jaar jeugdwerk in Deurne</ref> heeft in oktober 2013 het archief van de Fraters van Tilburg een paar keer bezocht en het bestaande overzicht aangevuld. | De gegevens in dit overzicht zijn letterlijk overgenomen uit de persoonsdossiers die zijn aangemaakt door de Fraters van Tilburg. [[Wil van Deursen]]<ref>De auteur van het boek "De Erfenis van Frater Francino 1960-2005", 45 jaar jeugdwerk in Deurne</ref> heeft in oktober 2013 het archief van de Fraters van Tilburg een paar keer bezocht en het bestaande overzicht aangevuld. |
Versie van 6 jan 2016 10:38
De Congregatie van Onze Lieve Vrouw, Moeder van Barmhartigheid, in het Latijn: Congregatio Fratrum Beatae Mariae Virginis Matris Misericordiae, of korter: Congregatio Matris Misericordiae, afkorting C.M.M.), is beter bekend als Fraters van Tilburg. De broedercongregatie verzorgde in Deurne van 1896 tot 1987 het katholiek onderwijs aan de lagere jongensschool en sinds 1921 ook aan de Sint-Henricus jongens Ulo. Met name de lagere jongensschool werd in de volksmond ook vaak aangeduid met Fraterschool.
Overzicht
Hieronder een overzicht van de Fraters van Tilburg die in het fraterhuis aan de Visser in Deurne woonden. (Door op de zandloper te klikken kunt u op betreffende kolom sorteren):
Bron
De gegevens in dit overzicht zijn letterlijk overgenomen uit de persoonsdossiers die zijn aangemaakt door de Fraters van Tilburg. Wil van Deursen[2] heeft in oktober 2013 het archief van de Fraters van Tilburg een paar keer bezocht en het bestaande overzicht aangevuld.
In een aantal gevallen wijken de gebruikte doopnamen in de persoonsdossiers echter af van de officiële geboorteregisters en die zijn in dat geval gecorrigeerd.
Referenties
|