Paters en broeders SVD die in het Missiehuis in Deurne woonden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(30 tussenliggende versies door 6 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 22: | Regel 22: | ||
|[[Bernard van Beek (1925-2005)|Beek, Bernard van]]||Pater Ben||1956||1959 | |[[Bernard van Beek (1925-2005)|Beek, Bernard van]]||Pater Ben||1956||1959 | ||
|- | |- | ||
|[[Francis van den Bekerom ( | |[[Francis van den Bekerom (1918-1977)|Bekerom, Francis van den]]||Pater Francis||1966||1972 | ||
|- | |- | ||
|[[Adrianus Josephus de Boer (1924-1992)|Boer, Adrianus Josephus de]]||Pater Ad||1959||1992 | |[[Adrianus Josephus de Boer (1924-1992)|Boer, Adrianus Josephus de]]||Pater Ad||1959||1992 | ||
Regel 48: | Regel 48: | ||
|[[Simon Buis (1892-1960)|Buis, Simon]]||Pater Buis||1951||1960 | |[[Simon Buis (1892-1960)|Buis, Simon]]||Pater Buis||1951||1960 | ||
|- | |- | ||
|[[Gerardus Alphonsus Maria Bus|Bus, Gerardus | |[[Gerardus Alphonsus Maria Bus (1921-2007)|Bus, Gerardus Alphonsus Maria]]||Pater Gerard||1995||2007 | ||
|- | |- | ||
|[[Jacob Johan Christis|Christis, Jacob Johan]]||Broeder Dominicus||1959||1976 | |[[Jacob Johan Aloijsius Christis (1891-1977)|Christis, Jacob Johan Aloijsius]]||Broeder Dominicus||1959||1976 | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Coenraad Michaël Classens (1924-1985)|Classens, Coenraad Michaël]]||Pater Coen||1983||1985 | ||
|- | |- | ||
|[[Augustinus Maria Leonardus Cremers|Cremers, Augustinus Maria Leonardus]]||Broeder Guus||1955||1962 | |[[Augustinus Maria Leonardus Cremers (1943-2013)|Cremers, Augustinus Maria Leonardus]]||Broeder Guus||1955||1962 | ||
|- | |- | ||
|[[Franciscus Constant Antonius Cruijsberg|Cruijsberg, Franciscus Constant Antonius]]||Pater Frans||1954||1959 | |[[Franciscus Constant Antonius Cruijsberg (1939-2013)|Cruijsberg, Franciscus Constant Antonius]]||Pater Frans||1954||1959 | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Jacobus van Dijk (1933)|Dijk, Jacobus van]]||Pater Koos||1961||2015 | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Martinus Johannes Laurentius Antonius van Dijk (1934-2011)|Dijk, Martinus Johannes Laurentius Antonius van]]||Pater Martien||1962||1981 | ||
|- | |- | ||
|Joannes Josephus | |[[Joannes Josephus Drost (1910-1991)|Drost, Joannes Josephus]]||Pater Jan||1954||1957 | ||
|- | |- | ||
| | |Joannes Josephus Drost (1910-1991)|Drost, Joannes Josephus||Pater Jan||1962||1965 | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Bernardus Johannes Theodorus Eisink (1913-1971)|Eisink, Bernardus Johannes Theodorus]]||Pater Ben||1954||1971 | ||
|- | |||
|[[Godefridus Wilhelmus Fliervoet (1899-1990)|Fliervoet, Godefridus Wilhelmus]]||Pater Frits||1954||1957 | |||
|- | |||
|Godefridus Wilhelmus Fliervoet (1899-1990)|Fliervoet, Godefridus Wilhelmus||Pater Frits||1971||1972 | |||
|- | |||
|[[Willem van Gemert (1897-1980)|Gemert, Willem van]]||Broeder Gabriel||1954||1974 | |||
|- | |||
|[[Johan Wilhelm Marie Goeman (1909-1996)|Goeman, Johan Wilhelm Marie]]||Pater Jan||1954||1957 | |||
|- | |||
|[[Adrianus Gerardus Maria van Gorp (1924-2003)|Gorp, Adrianus Gerardus Maria van]]||Pater Adriaan (Jos)||1973||2003 | |||
|- | |||
|[[Wilhelmus van Heeswijk (1911-1991)|Heeswijk, Wilhelmus van]]||Broeder Wim||1955||1974 | |||
|- | |||
|[[Franciscus Josefus Elizabeth Maria Heinemans (1926-2020)|Heinemans, Josefus Elizabeth Maria]]||Pater Joep||1988||2015 | |||
|- | |||
|[[Johannes Hellemons (1924-2017)|Hellemons, Johannes]]||Broeder Clemens||1955||1974 | |||
|- | |||
|[[Marinus Maria Hendrickx (1937-1999)|Hendrickx, Marinus Maria]]||Broeder Michel||1954||?? | |||
|- | |||
|[[Gerardus Johannes van den Heuvel (1893-1963)|Heuvel, Gerardus Johannes van den]]||Broeder Gerardus||??||1963 | |||
|- | |||
|[[Petrus Lambertus Hesen (1927-2007)|Hesen, Petrus Lambertus]]||Pater Piet||1999||2004 | |||
|- | |||
|[[Jan Jozef Hoeymakers (1913-2002)|Hoeymakers, Jan Jozef]]||Pater Joep||1980||1996 | |||
|- | |||
|[[Johannes Hoeymakers (1909-1994)|Hoeymakers, Johannes]]||Pater Sjang||1983||1988 | |||
|- | |||
|[[Johannes Lucas Andreas de Hosson (1915-1998)|Hosson, Johannes Lucas Andreas de]]||Pater Jan||1954||1980 | |||
|- | |||
|[[Antonius Theodorus Hullen (1916-2005)|Hullen, Antonius Theodorus]]||Broeder Antoon||1995||2004 | |||
|- | |||
|[[Wilhelmus Jans (1909-1993)|Jans, Wilhelmus]]||Pater Wim||??||1993 | |||
|- | |||
|[[Antonius Theodorus Gerardus Janssen (1934-1999)|Janssen, Antonius Theodorus Gerardus]]||Pater Antoon||??||1970 | |||
|- | |||
|[[Cornelius Mattheus Jooren (1927-2017)|Jooren, Cornelius Mattheus]]||Pater Cor||1954||1956 | |||
|- | |||
|[[Herman Jozef Jungblut (1897-1971)|Jungblut, Herman Jozef]]||Pater Herman||1964||1971 | |||
|- | |||
|[[Nicolaas van der Molen (1913-1993)|Molen, Nicolaas van der]]||Pater Nico||1986||1993 | |||
|- | |||
|[[Theodorus Petrus Mooij (1924-2018)|Mooij, Theodorus Petrus]]||Broeder Hiëronymus||1953||1955 | |||
|- | |||
|[[Martinus Franciscus van Pinxteren (1924-2003)|Pinxteren, Martien van]]||Pater Martien||1963||2003 | |||
|- | |||
|[[Antoon Christiaan van Rens (1938-1997)|Rens, Antoon Christiaan van]]||Pater Toon||1966||1997 | |||
|- | |||
|[[Arnoldus Cornelis Steenbergen (1927-2019)|Steenbergen, Arnoldus Cornelis]]||Broeder Arnold||1950||? | |||
|- | |- | ||
|[[Johannes Lambertus Stockmann (1917-2009)|Stockmann, Johannes Lambertus]]||Pater Johan||1954||1980 | |[[Johannes Lambertus Stockmann (1917-2009)|Stockmann, Johannes Lambertus]]||Pater Johan||1954||1980 | ||
|- | |||
|[[Henricus Hermannus Spikker (1928-2011)|Spikker, Henricus Hermannus]]||Broeder Hein||1963||2011 | |||
|- | |||
|[[Petrus van Uffelen (1930-2018)|Uffelen, Petrus van]]||Broeder Plechelmus||1953||1958 | |||
|- | |||
|[[Franciscus Bernardus Venhorst (1923-1998)|Venhorst, Franciscus Bernardus]]||Broeder Joachim||1954||1998 | |||
|- | |||
|[[Johannes Vernooij (1935-2016)|Vernooij, Johannes]]||Broeder Jan||1958||1961 | |||
|} | |} | ||
{{Appendix}} | {{Appendix}} | ||
[[Categorie:Lijsten]] | [[Categorie:Lijsten]] |
Versie van 2 jun 2020 22:33
Overzicht
Hieronder een overzicht van de paters en broeders SVD die in het Missiehuis in Deurne woonden (Door op de zandloper te klikken kunt u op betreffende kolom sorteren):
Frater | Kloosternaam[1] | Aankomst | Vertrek |
---|---|---|---|
Aarts, Johannes Cornelius | Pater Jan | 1956 | 1962 |
Adrichem, Petrus Arnoldus Maria van | Pater Piet | 1954 | 1956 |
Aerts, Julius Franciscus | Pater Jules | 1959 | 1961 |
Ammerlaan, Willibrordus Damianus | Broeder Nicolaas | 1955 | 1961 |
Apeldoorn, Nicolaas Wilhelmus | Pater Niek | 1983 | 1987 |
Balkom, Cornelius van | Broeder Coenradus | 1995 | 2001 |
Beek, Bernard van | Pater Ben | 1956 | 1959 |
Bekerom, Francis van den | Pater Francis | 1966 | 1972 |
Boer, Adrianus Josephus de | Pater Ad | 1959 | 1992 |
Boogaard, Johannes Gerardus van den | Broeder Hilarius | 1954 | 1955 |
Borsboom, Cornelius Henricus Theodorus | Broeder Kees | 1952 | 2000 |
Bouten, Matthias Marianus Isidorus | Broeder Jeu | 1953 | 1958 |
Bouten, Matthias Marianus Isidorus | Broeder Jeu | 1960 | 1967 |
Bouwmans, Marinus Jacobus | Pater Marinus | 1957 | 1983 |
Brakeboer, Adrianus | Boeder Eventius | 1964 | 1965 |
Broek, Henricus Joannes | Pater Henk | 1970 | 1987 |
Broekman, Theodorus | Broeder Cleophas | 1980 | 1983 |
Broekman, Joannes Theodorus | Broeder Paulus | 1960 | 1965 |
Brouwer, Luijtjen | Broeder Odulphus | 1974 | 1995 |
Buis, Simon | Pater Buis | 1951 | 1960 |
Bus, Gerardus Alphonsus Maria | Pater Gerard | 1995 | 2007 |
Christis, Jacob Johan Aloijsius | Broeder Dominicus | 1959 | 1976 |
Classens, Coenraad Michaël | Pater Coen | 1983 | 1985 |
Cremers, Augustinus Maria Leonardus | Broeder Guus | 1955 | 1962 |
Cruijsberg, Franciscus Constant Antonius | Pater Frans | 1954 | 1959 |
Dijk, Jacobus van | Pater Koos | 1961 | 2015 |
Dijk, Martinus Johannes Laurentius Antonius van | Pater Martien | 1962 | 1981 |
Drost, Joannes Josephus | Pater Jan | 1954 | 1957 |
Drost, Joannes Josephus | Pater Jan | 1962 | 1965 |
Eisink, Bernardus Johannes Theodorus | Pater Ben | 1954 | 1971 |
Fliervoet, Godefridus Wilhelmus | Pater Frits | 1954 | 1957 |
Fliervoet, Godefridus Wilhelmus | Pater Frits | 1971 | 1972 |
Gemert, Willem van | Broeder Gabriel | 1954 | 1974 |
Goeman, Johan Wilhelm Marie | Pater Jan | 1954 | 1957 |
Gorp, Adrianus Gerardus Maria van | Pater Adriaan (Jos) | 1973 | 2003 |
Heeswijk, Wilhelmus van | Broeder Wim | 1955 | 1974 |
Heinemans, Josefus Elizabeth Maria | Pater Joep | 1988 | 2015 |
Hellemons, Johannes | Broeder Clemens | 1955 | 1974 |
Hendrickx, Marinus Maria | Broeder Michel | 1954 | ?? |
Heuvel, Gerardus Johannes van den | Broeder Gerardus | ?? | 1963 |
Hesen, Petrus Lambertus | Pater Piet | 1999 | 2004 |
Hoeymakers, Jan Jozef | Pater Joep | 1980 | 1996 |
Hoeymakers, Johannes | Pater Sjang | 1983 | 1988 |
Hosson, Johannes Lucas Andreas de | Pater Jan | 1954 | 1980 |
Hullen, Antonius Theodorus | Broeder Antoon | 1995 | 2004 |
Jans, Wilhelmus | Pater Wim | ?? | 1993 |
Janssen, Antonius Theodorus Gerardus | Pater Antoon | ?? | 1970 |
Jooren, Cornelius Mattheus | Pater Cor | 1954 | 1956 |
Jungblut, Herman Jozef | Pater Herman | 1964 | 1971 |
Molen, Nicolaas van der | Pater Nico | 1986 | 1993 |
Mooij, Theodorus Petrus | Broeder Hiëronymus | 1953 | 1955 |
Pinxteren, Martien van | Pater Martien | 1963 | 2003 |
Rens, Antoon Christiaan van | Pater Toon | 1966 | 1997 |
Steenbergen, Arnoldus Cornelis | Broeder Arnold | 1950 | ? |
Stockmann, Johannes Lambertus | Pater Johan | 1954 | 1980 |
Spikker, Henricus Hermannus | Broeder Hein | 1963 | 2011 |
Uffelen, Petrus van | Broeder Plechelmus | 1953 | 1958 |
Venhorst, Franciscus Bernardus | Broeder Joachim | 1954 | 1998 |
Vernooij, Johannes | Broeder Jan | 1958 | 1961 |
Bronnen, noten en/of referenties
|